Rüyada “ Büyücü Hoca ” Görmek

Büyücü Hoca
Rüyada büyücü hoca görmek, sizin mutsuzluğunuzdan keyif alan sizden haz etmeyen biri olduğuna işaret eder.
Etiketler:

Rüyada büyücü hoca görmek, sizin mutsuzluğunuzdan keyif alan sizden haz etmeyen biri olduğuna işaret eder. Bu kişinin iş yerinde ya da yakın çevrenizde olan biri olduğu yönündedir. Sürekli sizin ayağınızı kaydırmak isteyen birinin olduğuna delalettir. Bu kimseler rüya sahibinin malında parasında gözü olduğunu gösterir. Rüyada büyücü hoca ile konuşmak, kişinin astroloji merakı olduğuna yorumlanır. Gören kişinin fal bakımına merak olduğuna ve el falı kahve falı ya da tarot falı gibi bakımlarla uğraştığına delalettir. Kendisini bu konuda yükseltmek istediğine yorulur. Rüyada büyücü hoca size büyü yapıyorsa, bir aksilik doğacak demektir. Kararsız olduğunuz bir şeyin üstüne gitmemeniz gerektiği yönünde yorumlanır. İslami olarak yorum yapacak olursak, Tatsız durumlar yaşanması bereketsizlik, uğursuzluk gibi durumlardır. Bazı yorumculara göre de, çok mutlu huzurlu bir hayat yaşamak hayatının bir büyü sihirli değnek elinde olması gibi geçmesi anlamında rivayet edilir. Bu tarz rüyaların yorumu birden çoktur ve her tabirci farklı şekillerde yorum yapar.

Rüyada Büyücü Hocaya Gitmek

Rüyada büyücü hocaya gitmek, kendini çok yalnız ve çaresiz hisseden birinin olduğuna yorumlanır. Bir yerden derman araması manasına gelir. Ama bu aradığı çare farklı yönlerde olabilir. Kişinin durumuna göre değişir, sağlık yönünde olabilir aşk yönünde olabilir, iş hayatında olabilir. Öğrencinin durumuna göre değişir, aslında çok kötü bir durum olmamasıdır fakat kişi bu durumun içerisinden çıkamamıştır. Bazen ise, manevi anlamda kendini kötü hisseden birine yorumlamaya. Ne yapacağını bilemez bir ikilemde çıkış yolu bulamaz ve Allah’a yönelmek ister ama bundada çelişkidedir bu yüzden kendi içinde sıkıntı yaşar.

Rüyada Büyücü Hocadan Yardım İstemek

Rüyada büyücü hocadan yardım istemek, hayatında büyük sıkıntıları olan birini daha da kötü duruma gelmesidir. Denize düşen yılana sarılır misali, çare ararken çaresizliği düşmek anlamına gelir. Ayrıca büyü yapmak, büyücülük Allah tarafından yasaklandığı için iyiyi temsil etmez.

Rüyada Hocaya Gitmek

Rüyada hocaya gitmek, kendini yalnız hisseden birisinin gördüğü rüyalardandır. Ama nur yüzlü biriyse gördüğünüz ve size dua ediyorsa bir kişinin hayır duasını almış olduğunuza yorumlanır. Kötü yüzlü ve size kötü şeyler söylüyorsa, şeytan ves vesesine delalettir.

Rüyada Hocayla Kavga Etmek

Rüyada hocayla kavga etmek, Gördüğümüz kişi büyücü tarzı şarlatan tarzı birisi ise, dini anlamda yükseleceksiniz manasındadır. Eğer cami hocası kuran okuyan birisi ise, size ilim anlamında yaklaşacak olan iyi bir insan olduğuna delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.