Rüyada “ Büyük Fare ” Görmek

Büyük Fare
Rüyada büyük fare görmek, iş ve özel yaşamında büyük kazanımlar elde etmiş rüya sahibinin kıskançlıklara maruz kalacağına işaret eder. Görülen bu rüya iş hayatınızda güven duyduğunuz biri tarafından ihanete uğramaya, maddi olarak zarar görmeye delalet eder.

Rüyada büyük fare görmek, iş ve özel yaşamında büyük kazanımlar elde etmiş rüya sahibinin kıskançlıklara maruz kalacağına işaret eder. Görülen bu rüya iş hayatınızda güven duyduğunuz biri tarafından ihanete uğramaya, maddi olarak zarar görmeye delalet eder. Bu rüyayı görenlerin beklemediği kişilerce sıkıntıya sokulacağına, uzun süreli bunalım yaşamaya rivayet edilir. Gördüğünüz bu rüya bir takım sağlık sorunları yaşayacağınıza, üzüntü ve keder yaşamak olarak da tabir olunur. Kişi için bu rüya bazen de uyarı niteliğinde olup, kişinin yaşayabileceği musibetlere karşı uyanık olması gerektiğini bildirir. Aynı zaman da bu rüya güçlü bir düşmanın varlığına yorulur. Kişinin bu kişi ile mücadeleye gireceğine haklı davasında uğraş vereceğine yorumlanır. Rüyada büyük fare görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarını bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Büyük Fare Görmek Ne Demek

Rüyada büyük fare görmek, Bu rüya kişinin arkadaşları arasında kendisini sevmeyen biri olmasına işaret eder. Görülen bu rüya sizinle menfaati için arkadaşlık kuran, samimiyetsiz birine tabir edilir. Gördüğünüz bu rüya huzurunuzu bozacak, ahlaki yönden sorunlu olan biri ile temas halinde olmaya yorulur. Ayrıca ticari yaşamda yer edinmiş rüya sahibinin başkalarının nazarına geleceği olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Büyük Fare Kovalamak

Rüyada büyük fare kovalamak, gören kişi için hayır içeren bu rüya düşmana galip gelemeye işaret eder. Gördüğünüz bu rüya iş yaşamınızdaki rakiplerini saf dışı bırakacağınıza, yaptıkları ayak oyunlarını boşa çıkaracağınıza tabir edilir.

Rüyada Büyük Fare Yakalamak

Rüyada büyük fare yakalamak, ticari yaşamınızda yüzünüze gülen fakat arkanızdan iş çeviren birini ifşa edeceğinize işaret eder. Görülen bu rüya yaşamınızdaki aksilikleri sona erdirmeye, huzurunuzu bozacak birini fark edip, yaşamınızdan uzaklaştırmaya delalet eder.

Rüyada Büyük Beyaz Fare Görmek

Rüyada büyük beyaz fare görmek, kişinin iş yaşamındaki atılımlarını engelleme çabası içinde olan birine işaret eder. Gördüğünüz bu rüya başarılarını çekemeyen bu kişinin size karşı sorunlar yaşatma isteğine fakat emellerine ulaşamayacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibine zarar verme isteği içinde olan bu kişilerin size güç  bakımından pasif kalacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.