escort alanya

Rüyada “ Büyük Tuvalet ” Görmek

Büyük Tuvalet
Rüyada büyük tuvalet görmek, kibirli, kendisinden başkasını düşünmeyen, dünyanın kendi ekseni etrafında döndüğünü sanan kişilere tabir edilmiştir.

Rüyada büyük tuvalet görmek, kibirli, kendisinden başkasını düşünmeyen, dünyanın kendi ekseni etrafında döndüğünü sanan kişilere tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin kendi düşüncelerini her daim doğru zanneden, elindeki maddi imkanlar ile büyüklük taslayan kişilere rivayet edilmiştir. Rüyada büyük tuvalet görmek, rüya sahibinin ego sahibi olmasına, maddi olanakları sayesinde insanları hor gören bir yapısı olmasına delalet eder. Gören kişiler için uyarıcı olup, elindekiler ile şükür etmesi gerktiğine, yanlış davranışlarından vazgeçmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada büyük tuvalet yaptığını görmek, kişinin üst üste yaptığı hatalara, kazancının haram helal olduğuna bakmadan kazanma hırsı içersinde olmaya yorulur. Rüyada Büyük tuvalet görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Büyük Tuvalet Görmek Nedir

Rüyada büyük tuvalet görmek, mal ve mülkten başka düşüncesi olmayan kazanma hırsına yenik düşen kimselere işaret eder. Gören kişilerin hayrına görülmemiş olan bu rüya kişinin, insanların üzüntüsünden ve ezik kalmasından zevk almasına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin günahkar bir yaşam içersinde olup, yalan dünyanın zevki sefasına dalmasına yorumlanır.

Rüyada Büyük Tuvaletini Yapmak

Rüyada büyük tuvaletini yapmak, rüya savurgan bir yaşam sürmesine, her zaman dışarıya karşı zengin bir yaşam yaşıyormuş süsü vermesine işaret eder. Gören kişilerin elindekilerin kıymetini bilmediğine, lüks yaşam hevesi ile geçim derdine düşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Büyük Tuvalet Yapan Birini Görmek

Rüyada büyük tuvalet yapan birini görmek, rüya sahibinin iyi ve temiz kalpli biri olmasına, başkalarının hatalarını örtmede gece gibi olmaya tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin çevresindeki insanların hatalı davranışlarını yüzüne vurmaktansa örtme tarafında olmasına, destek olmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Büyük Tuvalet Deliği Görmek

Rüyada büyük tuvalet deliği görmek, kişinin görmüş olduğu rüyada tuvalet deliğini boş görmesi, kişinin gelir alanlarını kaybetmesine, mali olarak sıkıntılar yaşamaya işaret eder. Rüyada dolu tuvalet deliği görmek, kişinin yeni gelir kapıları bulmasına, kazancını artırıp maddi olarak rahata kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Büyük Tuvalet Temizlemek

Rüyada büyük tuvalet temizlemek, kişinin hayırsever bir kişiliğe sahip olmasına, kazancından her daim sadakasını verip yardıma muhtaçlara destek olmasına işaret eder. Gören kişilerin veren el alan elden üstündür anlayışına sahip olmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Büyük Tuvalet Taşı Görmek

Rüyada büyük tuvalet taşı görmek, kişinin iyiliklere mahsar olmasına, hatalarından vazgeçip tövbe istiğfar etmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ellerine geçecek toplu paraya yada mirasa delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.