Rüyada “ Buz ” Görmek

Buz
Rüyada buz görmek güzel ve temiz ise hayırlı bir rüya olup görülen buz rüyası günahlardan arınmaya yorumlanır. Rüyada buz kırmak beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Buz Görmek

Rüyada buz görmek; kişinin yaşadığı sıkıntıların er geç son bulacağına eski günlerine kavuşacaklarına, maddi sıkıntılardan kurtulacaklarına işaret eder.  Rüyada erimiş buz görmek kişinin hasımları dahil, arasında husumet, kırgınlık ve kin olan kişilerle bir araya gelerek düşmanlığı sonlandıracağı şeklinde tabir edilir. Rüyada buz görmek aynı zaman da kötülüklere işaret eder. Kişinin üzüleceği bir işe gireceğine ciddi anlamda pişmanlık yaşayacağına dertlerinden kurtulamayacağına yorumlanır. Bu kişi gereksiz işlere ve kendisine zararı dokunacak şeylere hiç düşünmeden atlayan kişi olarak ifade edilir.

Rüyada Buz Kırmak

Rüyada buz kırmak; rüyada buz kırdığını görmek rüya sahibinin hayatında gelişecek olan olumlu güzel şeylere işaret eder. Rüyasında buz kırdığını gören kişi uzun zamandır yaşadığı monoton hayatına son verir eğlenceli hareketli anılar yaşar sevdikleriyle beraber kısa süreli tatile çıkarlar. Buz kırmak aynı zaman da kötülüklerle mücadele etmeye, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, dertlerinin son bulmasına işaret eder.

Rüyada Buzda Kaymak

Rüyada buzda kaymak;  rüyada buzda kaydığını gören kişi artısını eksisini düşünmeden ani hareketler de bulunacağına bu tavırları yüzünden sıkıntılı anlar yaşayacağına işaret ederken aynı zaman da çok yakın gördüğü bir kimseden zarar göreceğine işaret eder. Rüyada buzda kaydığını gören kişinin biraz kendisini düşünmesi gerektiğine, zararlarını ve kayıplarını iyi hesap etmesinin önemli olduğuna işaret eder. Rüyada buz görmek ya da buzda kaydığını görmek başka bir değişle üzüleceği, içine kapanacağı ve depresif bir ruh haline bürüneceği haberler almasına ya da bunlara neden olacak olaylar yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Buz Ve Kar Görmek

Rüyada buz ve kar görmek; hayrı olmayan kötülüklere işaret eden rüya şeklidir. Bu rüyayı gören kişiler hem fiziksel hem de ruhsal olarak sıkıntılar yaşar kendini bir süre bu sıkıntılardan kurtaramaz içinde her zaman bir boşluk kalır. Rüyasında buz ve kar gören kişi iş hayatının verdiği sıkıntılardan dolayı ciddi anlamda sorunlar yaşayıp hastalıklara bulaşır bu sıkıntılar ailesiyle olan bağlarının kopmasına da sebep olur. Rüyada buz ve kar görülmesi başka bir değişle İş konusunda aile büyüklerinin büyük bir destek vereceğine, bu destek sayesinde rüyayı gören kişinin kendi işine sahip olacağına, kazancının katbekat artacağına, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına işaret eder.

Rüyada Buz Tutmuş Su Görmek

Rüyada buz tutmuş su görmek; kişinin hayatta kazanacağı zafere ve başarıya yorumlanır. Rüyasında buz tutmuş su gören ya da içen kişi tüm sıkıntılarından kurtulur büyük başarılara imza atar aldığı tüm işleri başarıyla yerine getirir. Bu rüya aynı zaman da yakında gelecek olan müjdeli bir habere, yaşanacak olan huzurlu günlere ve hayırlı bir kısmetin izle dünya evine gireceğinize işaret eder.

Rüyada Buz Pateni Görmek

Rüyada buz pateni görmek; umudunu yitirdikten sonra umduğu temiz rızka, cefa çekerek hayalini kurduğu mala, zahmetle umduğu başarıya, uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği toplu mala, kaybettikten sonra hasret duyduğu başarıya, çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği rahatlığa şeklinde tefsir edilebilir.

Rüyada Buz Pateni Yapmak

Rüyada buz pateni yapmak; rüyada buz pateni yaptığını görmek rüya sahibinin yaptığı bir işte göstermiş olduğu başarısından dolayı herkesi kendine bağlayıp beğenisini kazanacağına insanların el üstünde tuttuğu saygın kişi olarak kalıp saygınlığını koruyacağına bu başarılar kişinin mevki ve makam yönünden de yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Buzda Yürümek

Rüyada buzda yürümek; rüyada buzda yürüdüğünü görmek büyük başarılara imza atacağınıza, hayırlı kısmetin izle dünya evine gireceğinize, aile içi huzurunuzun hiç bozulmayacağına, size karşı kötülük yapmak isteyen kişilerin emellerine ulaşamayacaklarına işaret ederken bu rüya aynı zaman da   gelecek iyi bir haberle sıkıntılarınızın giderileceğine ve sonrasında hayat şartlarınızın lehinize değişeceğine işarettir

Rüyada Buzlu Yol Görmek

Rüyada buzlu yol görmek; rüyada buzlu karlı yol görmek ya da yolda yürümek iş hayatınızda engebeli girişli çıkışlı yollara gireceğinize kısa süreli maddi ve manevi sıkıntılar yaşayacağınıza sıkıntıların yakanızı bir türlü bırakmayacağına  çevrenizdeki size yakın görülen kişilere karşı dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.