escort alanya

Rüyada “ Cacık ” Görmek

Cacık
Rüyada cacık görmek, rüya sahibi için pek hayırlı yorumlanmamış olan bu rüya kişinin, üst üste aksilikler yaşamasına, uğursuzluğa rivayet edilmiştir.

Rüyada cacık görmek, rüya sahibi için pek hayırlı yorumlanmamış olan bu rüya kişinin, üst üste aksilikler yaşamasına, uğursuzluğa rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında şansız bir döneme girmesine delalet eder. Rüyada cacık görmek, kişinin beklentilerinin hüsran ile sonuçlanmasına, hayallerinin gerçekleşmeyeceğine, daha gerçekçi isteklere yönelmesi gerektiğine tabir edilmiştir. Gören kişilerin iş yaşamında yaptığı hatalar yüzünden aksilikler yaşamasına maddi anlamda büyük bir yükün altına girmeye yorulur. Rüyada cacık görmek, kişinin iş yaşamında ki aksiliklerin hanesinede olumsuz yansımasına, huzur ve neşesini kaçıracak tatsız olaylar yaşamaya yorumlanır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin çevredeki art niyetli insanların oyun ve tuzaklarına düşmesine yorumlanmıştır. Rüyada cacık görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Cacık Görmek Ne Demek

Rüyada cacık görmek, çoğu rüya alimi tarafından olumsuzluklar yaşamak olarak tabir edilmiş olan bu rüya bazende kişiye uyarı niteliğinde tabir edilir. Bu rüyayı görenlerin hatalarından ders alması gerektiğine, yanlışlarından vazgeçip, doğru olana yönelmesi gerektiğine yorulur. Gören kişilerin yaptıkları yanlışları bırakarak iyi ve güzel olana yönelmeleri gerektiğine, yoksa başlarına bir çok musibetin isabet etmesine rivayet edilmiştir.

Rüyada Cacık Yemek

Rüyada cacık yemek, harama meyletmeye, kazanma hırsı ile yapılan yanlışlara göz yummaya işaret eder. Rüyada cacık yediğini görmek, kişinin iş ve ticari yaşamında fazla kazanma adına, harama göz dikmesine, hakkı olmayana el atmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Cacık Dökmek

Rüyada cacık dökmek, yapılan haksızlıklardan arınmaya, doğru yola yönelmeye işaret eder. Rüyada cacık döktüğünü görmek, kişinin haksız yere uğradığı yalan ve iftiralardan temize çıkmasına, şuçlandığı konulardan aklanmasına tabir olunur.

Rüyada Cacık Yapmak

Rüyada cacık yapmak, kişinin yanlışta ısrarcı olmasına, bile bile kendisini hataya sürüklemesine işaret eder. Rüyada cacık yaptığını görmek, rüya sahibinin hatalarından pişmanlık duymamasına, hırsı adına bir çok yanlışa sürüklenmesine delalet eder.

Rüyada Cacık İstemek

Rüyada cacık istemek, borca girmeye, yapılan düşüncesizce harcamaların kişiyi sıkıntıya sokmasına işaret eder. Rüyada cacık istediğini görmek, rüya sahibinin kazancından çok harcamasına, yakınlarından borç alıp ödeyemez duruma gelmesine tabir edilmiştir.

Rüyada Salatalık Yemek

Rüyada salatalık yemek, helale haram bulaştırmaya, azla yetinmeyip fazlaya göz dikmeye rivayet edilir. Rüyada salatalık yediğini görmek, kişinin elindekilerinin kıymetini bilmeyerek, başkalrının hakkına göz dikmesi olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Salatalık Görmek

Rüyada salatalık görmek, hayra yorumlanmamış olup, kişinin geçim derdi yaşamasına, içinden çıkılmaz sıkıntılar yaşamasına rivayet olunur. Bu rüyayı görenlerin neşesini kaçıracak havadisler almasına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.