Rüyada “ Cadı ” Görmek

Cadı
Bir erkeğin rüyasında cadı bilge bir kadının varlığını, annesini ya da doğanın gizemli güçlerine sığınma ihtiyacını belirtiyor olabilir.

Rüyada Cadı Görmek ; Çoğunlukla, annemizle olan ilişkimizdeki sorunlara ya da rahatsız edici anlaşmazlıklara işaret ettiği düşünülür.Ancak çok daha genel bir yorumla cadı figürü, sezgilerin güçlenmesini, iyileştirici, şifa veren güçleri, dolayısıyla bilgeliği simgeler. Bir erkeğin rüyasında cadı bilge bir kadının varlığını, annesini ya da doğanın gizemli güçlerine sığınma ihtiyacını belirtiyor olabilir.

Cadı Bir Kadının Rüyasında İse ; anneden kıza geçen bilgi ve değerleri iyileştirici, onarıcı, tedavi edici bir gücü; deneyi ve bilgeliğe duyulan ihtiyacı ifade eder. Batı kültüründeki tüm olumsuz imge ve yaklaşımlara rağmen cadı, binlerce yıldan bu yana kadınlık gücünün, koruyuculuğun, şifa getirmenin ve doğayla ilgili bilgeliğin simgesi olarak kolektif bilinçte yaşamaktadır.

Rüyada Kendinize Büyü Yapıldığını Görmek ; Rüyanızda kendinize karşı büyü yapıldığını görmeniz yakın çevrenizde ki kişilerin sizinle uğraştığı anlamına gelir. Yani düşmanlarınızın hakkınızda şer düşündüğü ve bu neden le süfli ( cin ) varlıklardan yardım alarak size zarar verdiğini görmenize işarettir.

Rüyada Kendinizi Büyü Yapan Biri Olarak Görmeniz ; Bu görülen rüyada kişinin geçmişte ailesinden gelen bir manevi güce sahip olacağına ve bu yetkinin rüyayı gören kişiye verileceğine işaret ve delalet eder.

Rüyada Süfli Varlıkları Görmeniz ; Rüyada bir takım varlıkların sizi rahatsız ettiğini görmeniz kişinin bedenin rahatsızlık yaşayacağı nasibi ve kaderi kısmetinin kapanacağı anlamına gelir. bu varlıklardan kurtulmanız için dualardan hikmet almanız gerekmektedir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.