Rüyada “ Çadır ” Görmek

Çadır
Rüyada çadır kurduğunu ya da çadırda yattığını görmek, kalıcı değil, geçici ilişkiler peşinde olduğumuzu gösterir. Çoğunlukla serüvenci bir ruhun varlığına dikkat çeker ve sorumluluklarımızdan kaçma eğiliminde olduğumuzu belirtir.

Rüyada görülen çadır, yolculuğu, kabri yahut zevceyi veya evi, çadırların çokluğu; bulutlan ifade eder. Bir kimse rüyasında; üzerine bir çadır kurulduğunu görse, hükümdar ise saltanatı ziyadeleşir. Eğer orduya mensupsa, bir başka memuriyete tayin edilir. Tüccar ise; yolculuğa çıkar, hayır ve şerefe, güzel bir cariyeye nail olur.

Rüyada görülen çadır, ona giren kimse yahut kendisine mahsus olarak kurulan kimse için mülkü ifade eder. Eğer mülke ehil ve müstahak değilse, hükümdar tarafından kudret ve yükselmeye nail olur. Rüyada görülen ve bilinmeyen beyaz çadırlar, şehitlerin kabirleridirler. Yeşil çadır­lar da böyledir.

Bir kimse rüyasında; bir çadırdan ayrılık suretiyle çıksa, o kimse devletten ve yücelikten çıkar, işten atılarak yardımcılarından ayrılır. Rüyasında çadırını dürülüp toplanmış görmek, ömrünün tükenmesi demektir. Rüyada görülen çadır kubbesi, kadındır.

Diğer bir yorumla;

Rüyada çadır kurduğunu ya da çadırda yattığını görmek, ka­lıcı değil, geçici ilişkiler peşinde olduğumuzu gösterir. Çoğunlukla serüvenci bir ruhun varlığına dikkat çeker ve sorumluluklarımızdan kaçma eğiliminde olduğumuzu belirtir.

Rüyada Çadırcı Görmek

Rüyada çadırcı görmek; hareket ve yolculuğa, bazen de kabirleri ifade eder. Çadırcı görmek, bekar olan kimsenin evlenmesi demektir. Yani bu rüyayı gören bekarların kısmetinin açılacağına ve hayırlı bir evlilik yapacağına işarettişr

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.