escort alanya

Rüyada “ Çağla ” Görmek

Çağla
Rüyada çağla görmek, mevsiminde görülen çağla her daim hayır içerisinde olmaya ve güzel günlerin varlığı olarak da tabir olunur.

Rüyada çağla görmek, mevsiminde görülen çağla her daim hayır içerisinde olmaya ve güzel günlerin varlığı olarak da tabir olunur. Rüyada mevsiminde görülen olgunlaşmış çağla, kişinin hayırlara vesile olmasına, bolluk içersinde olacağı bir döneme delalet eder. Rüyada çağla görmek, şansın ve kısmetin kişiden yana olmasına, güzel günlerin yakın olmasına işaret eder. Gören kişilerin güzel bir çağla görmesi, kişinin o yıl bereket içersinde olmasına, girdiği her işten yüzünün gülmesine, cebinin dolmasına rivayet edilmiştir. Rüyada çağla görmek, mevsiminde ve zamanında deyil ise, kişinin aksilikler yaşamasına, olumlu olan çoğu şeyin bir anda sorun açmasına yorulur. Sorun ve sıkıntıların baş göstereceği bir dönem yaşanması olarak da yorumlanmıştır. Rüyada çağla görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Çağla Görmek İslami Tabiri

Rüyada çağla görmek islami tabirine göre, rüya sahibinin çağla mevsiminde gördüğü bir rüya ise, yaşanan sorunların tek tek çözüme kavuşacağına işaret eder. Görülen rüya hayra alamet olup, sıkıntıların sona ermesine, uhrevi olarak huzur ve sukunet içersinde yaşanacak bir döneme yorulur. Bazı alimlere göre zamanı olmadığı halde çağla görmek, tam zıttı gelişmeler yaşamaya, kişiyi üzüntü ve sıkıntı yaşayacağı bir dönemin beklemesine yorumlanır.

Rüyada Çağla Toplamak

Rüyada çağla toplamak, zengilik olarak tabir edilmiş olan bu rüya kişinin malının üstüne mal ve mülk eklemesine işaret eder. Gören kişilerin işlerinde başarılı olmasına, kazanç kapılarının sonuna kadar açılmasına rivayet edilir.

Rüyada Çağla Yediğini Görmek

Rüyada çağla yediğini görmek, zorluk ve meşakkatlerin sona ermesine, çekilen sağlık sorunlarının son bulmasına işaret eder. Ağız tadının yerine gelmesine, gönül ferahlamasına, hayır ve güzellikler içerisinde olmaya tabir olunur.

Rüyada Çağla Ağacı Görmek

Rüyada çağla ağacı görmek, rüya sahibinin herkesin dışladığı yüz çevirdiği biri ile olan güzel dostluğuna işaret eder. Kişi bu insanla çoğu insanları şaşkınlık içerisinde bırakacak şekilde arkadaşlık ve dostluk bağına sahip olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Çağla Koparmak

Rüyada çağla koparmak, şan ve şöhrete nail olmaya, zor işlerin üstesinden gelmeye tabir edilmiştir. Kimsenin cesaret edip yanaşamadığı zor bir işin yada olayın üstesinden gelmeye yorumlanır.

Rüyada Çağla Almak

Rüyada çağla almak, kişinin geleceğe emin adımlar ile ilerlemesine, yaptığı akıllıca adımların ileride çok işe yarayacağına delalet eder. Aynı zamanda güzel ve parlak bir gelecek olarak da yorumlanır.

Rüyada Çağla Badem Görmek

Rüyada çağla badem görmek, Çağla görmek rüyası ile benzer olup, kişinin iyiye ve güzel olana yönelmesine, huzur ve sukunet içerisinde geçirilecek bir döneme yorulur. Gören kişilerin yüzünün güleç, içinin huzur içersinde olacağının vesilesidir.

Rüyada Badem Görmek

Rüyada badem görmek, sağlık ve sıhhate, temiz ve helal kazanca rivayet edilir. Bu rüyayı görenlerin mal ve mülk bakımından güçlü olacağına yorulur. Rüyada tatlı badem görmek, ağız tadına, acı badem görmek ise, doğru ve hakikatli söze yorumlanır. Rüyada kuru badem görmek, insanlar ile hoş sohbet olmaya işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.