Rüyada “ Cam Bardak ” Görmek

Cam Bardak
Rüyada cam bardak görmek hayra sevince, mal varlığına işaret eder. Rüyada cam bardak kırılması görmek iş hayatında beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Cam Bardak Görmek

Rüyada cam bardak görmek; sevgili anlamına gelmektedir. Rüya sahibine karşı özel duygular besleyen ona aşık olan bir kişinin varlığına yakın zaman da evlilik teklifi alacağına işaret eder. Bu rüya mutlu huzurlu bir yuvanın başlangıcını, gönül hoşluğunu, kişinin özel hayatının renkleneceğine hayat dolu mutlu günler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Cam Bardak Takımı Görmek

Rüyada cam bardak takımı görmek; rüya sahibinin hayırlı kısmetli bir haber alacağına bu müjdeli haber sonucu işlerinin düzelip aksiliklerinin son bulacağına iş hayatının ve özel hayatının istediği gibi mutlu olup hayatının renkleneceğine işaret ederken bu rüya kişinin maddi ve manevi hayatıyla yaptığı başarılarla sevecen yardım sever özelliğiyle ön planda tutulur.

Rüyada Cam Bardak Kırmak

Rüyada cam bardak kırmak; büyük uğursuzluktur. Rüyayı gören kişinin hayatında hiç unutamayacağı kadar kara günlerin yaşanacağına ve kişinin uzun süre yas tutacağına işaret eder. Rüyada cam bardak kırdığını görmek aynı zaman da kişinin başına gelecek olan talihsizliklere, iş hayatında yaşanan sıkıntılara, maddi zorluklara yorumlanır.

Rüyada Kırık Cam Bardak Görmek

Rüyada kırık cam bardak görmek; rüya sahibinin iş hayatında hayal kırıklığı yaşayacağına, umduğu başarıyı elde edemeyeceğine, hayattan yana umudunu kırıp beklentilerini gerçekleştiremeyeceklerine yorumlanır. Rüyada kırık cam görmek aynı zaman da gülen yüzünün solacağına, hayatının hep başarısızlık yaşayacağına, çevresiyle olan ikili ilişkilerinin bozulup insanlarla sorunlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Cam Bardak Hediye Almak

Rüyada cam bardak hediye almak; eşinizden ya da sizi seven birinden duyacağınız güzel bir söze, anlamlı bir hediyeye, özel bir gününüze mutlu geçen evlilik hayatınızın daha da renkli hale gelmesine, manevi yatınızın yükselip  evlilikten yanı sıra iş hayatınızda da kariyer olarak yükselişe ereceğinize yorumlanır.

Rüyada Cam Bardak Satın Almak

Rüyada cam bardak satın almak; rüyayı gören kimsenin lüks, konforlu bir hayat süreceğine maddi ve manevi anlamda hiç sıkıntı çekmeyeceğine hayatı boyunca her zaman bolluk içinde yaşayacağına işaret edilir. Rüyada cam bardak satın aldığını görmek aynı zaman da kişinin daha güzeline ve değerli sine sahip olmak istediğine ve tüm planlarını da bu yönde yaptığına alamet eder.

Rüyada Cam Bardak Yediğini Görmek

Rüyada cam bardak yediğini görmek; kişinin attığı ani adımlar ve fevri hareketleri yüzünden basit ama kalıcı hatalar yapacağına, bilinçsiz davranışlar sergileyip hem kendisine hem de çevresinde yakın gördüğü kimselere zarar vereceğine,  Kişinin , düşünmeden, ölçüp tartmadan bazı işlere girip, sonra da bunun zorluğunu yaşayacak demektir.

Rüyada Bardak Görmek

Rüyada bardak görmek; sevgiliye, mutlu bir birlikteliğe, kişinin çevresiyle sevgi ve muhabbet içinde olduğuna, babacan tavırları yüzünden insanlar tarafından sevildiğine aile hayatının yanı sıra iş hayatında da çok sevildiğine, bununla birlikte kısmete, mutlu bir birlikteliğe, ele geçecek olan bol miktarda paraya ilme ve ibadete yorumlanır.

Rüyada Bardak Kırılması Görmek

Rüyada bardak kırılması görmek; rüya sahibinin hizmetindeki personelin ya da çocuklarından birisinin vefat edeceğine yorumlanır. Rüyada görülen bardak kırılması uğursuzluğa, kötü günlere hane içinde ölüm haberi almaya, ayrılıklara işaret eder. Aynı zaman da  ev işlerini yapan kişinin ya da evlatlarından birinin öleceğine işaret eder.

Rüyada Çay Bardağı Görmek

Rüyada çay bardağı görmek; rüya sahibinin gönül ilişkilerinin huzurlu bir şekilde sürüp istediği huzuru ve sevgiyi elde edeceğine, ailesiyle birlikte kısa süreli tatile çıkacağına, aldığı kararlar ve yaptığı işlerle büyük başarılara imza atacağına ve hayırlı bir evlada yorumlanır.

Rüyada Plastik Bardak Görmek

Rüyada plastik bardak görmek; rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı maddi ve manevi sorunlardan kurtulup refaha ereceğine, geçmişteki sıkıntı ve sorunlarından kurtulup huzuru bulacağına, eski mutlu huzurlu günlerine geri dönüp ailesiyle olan bağlarını tekrar bir araya getireceğine  yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. nurcan bayır dedi ki:

  Merhaba hocam hayırlı günler hocam rüyamda avucumun içinde kırık cam bardakları gordüm atmaya çalışırken bardaklar elimi kesmiş ti avucumdan koyu renkte kirli kan akıyordu elimi bastırırken kan vur anda çoğaldı rüyamı açıklar mısınız.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Nurcan hanım rüyada kırık cam bardakları görmek; rüya sahibinin iş hayatında hayal kırıklığı yaşayacağına, umduğu başarıyı elde edemeyeceğine, hayattan yana umudunu kırıp beklentilerini gerçekleştiremeyeceklerine yorumlanır. Rüyada kırık cam görmek aynı zaman da gülen yüzünün solacağına, hayatının hep başarısızlık yaşayacağına, çevresiyle olan ikili ilişkilerinin bozulup insanlarla sorunlar yaşayacağına işaret eder.Rüyada kan görmek veya damardan kan aktığını görmek varlık içerisinde iken yokluğa, yokluk içerisinde iken varlığa delalet etmektedir.

 2. Kaderhilal dedi ki:

  Hayırlı günler rüyamda eşimin teyzesinin evindeyiz mutfakta rafta su ve çay bardaklari sıralı bir şekilde gördüm ama aralarında bir çay bardağı kırıktı teyze bir çay bardağın kırılmış dedim oda gülerek bardagim gitti tüh dedi ama ben mi kırdım hatırlamıyorum,sonra yine aynı teyzem için bir sürü yeşil biber kurutuyoruz bahçeye kazıklar dikip ip geriyoruz biberleri kuruması için oraya asiyoruz ,yorumlarınız için şimdiden tesekkurler

  1. Yorumcu dedi ki:

   merhaba kader hanım rüyanız hayır olsun rüyanızın yorumu, rüyanızda görülen cam bardakları ve biber kurutmak farklı anlamlar içermek ile beraber rüyanızın genelinize baktığımızda cam bardaklar akraba çevresine kırılan bardak ise akraba çevresinde yaşanacak kayba işaret eder. Rüyada kurutulmuş biber görmek ise elinize geçecek toplu paraya yada mirasa delalet eder. Alimler tarafından böyle yorumlanmış olup yinede geleceği yanlız Allah’u Alem bilir.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 3. beria dedi ki:

  rüyamda marketteyim ve iki tane yan yana uzun kırmızı renk cam bardak görüyorum çok beğeniyorum baka kalıyorum.ve satın almak için niyetleniyorum yorumu inş güzeldir

  1. Yorumcu dedi ki:

   Rüyada cam bardak görmek; sevgili anlamına gelmektedir. Rüya sahibine karşı özel duygular besleyen ona aşık olan bir kişinin varlığına yakın zaman da evlilik teklifi alacağına işaret eder. Geniş bilgi için, https://www.diniruyatabirleri.com.tr/ruyada-cam-bardak-gormek/

 4. Gönül dedi ki:

  merhaba hocam annem bize gelmiş fincan takımı bardak takımları getirmiş fincan takımları yanında olan küçük bardak takımları

 5. ERKAN ALDEMİR dedi ki:

  RÜYADA CAM BARDAK GÖRMEK

  1. Yorumcu dedi ki:

   Rüyada cam bardak görmek; sevgili anlamına gelmektedir. Rüya sahibine karşı özel duygular besleyen ona aşık olan bir kişinin varlığına yakın zaman da evlilik teklifi alacağına işaret eder. Bu rüya mutlu huzurlu bir yuvanın başlangıcını, gönül hoşluğunu, kişinin özel hayatının renkleneceğine hayat dolu mutlu günler yaşayacağına yorumlanır.