Rüyada “ Cam ” Görmek

Cam
Rüyada görülen cam, geçici üzüntüdür. Rüyada bir kap veya muhafaza içinde görülen cam, kolay gelen üzüntüyü ifade eder. Rüyada cam eşyalar görmek, karlı işlere girmeye işaret eder.

Rüyada Cam Görmek

Rüyada cam görmek; rüyada görülen cam, geçici üzüntüdür. Rüyada bir kap veya muhafaza içinde görülen cam, kolay gelen üzüntüyü ifade eder. Rüyada cam eşyalar görmek, karlı işlere girişmek, kısmetin açılması ve nişanlanmayı ifade eder. Bir kimse rüyasında; mücevher, cam yahut inciyi, bir sedef karşılığında satıyorsa, ahiret yerine dünyayı tercih etmek ya da dininden dönmek demektir. Bu rüyanın aksi, tabirin de aksini gerektirir. Diğer bir yorum ile; Rüyalarda cam, çevremize kurduğumuz, kolay fark edilmeyen duvarlar anlamına gelir ve sosyal ilişkilerde diğer insanlar tarafından incitilmekten duyduğumuz kaygıya işaret eder.

Rüyada Cam Eşya Görmek

Rüyada cam eşya görmek; rüya sahibinin önünün açık olacağı, hayatında her daim başarının hüküm süreceği, niyetlendiği her işi yapma imkanına kavuşacağı, kısmetinin ve şansının açık olacağı anlamına gelir. Bu rüya bolluk, bereket, sağlık, mutluluk, güzellik ve bereket anlamına gelir.

Rüyada Cam Tabak Görmek

Rüyada cam tabak görmek; rüyayı gören kişinin sağlam olmayan ilerde pişmanlık duyacağı bir işe gireceğine ve bu işten maddi ve manevi anlamda büyük zarar göreceğine yorumlanır. Cam tabak görmek sinirlerin yıpranmasına neden olacak olayların başa geleceğine ve kişinin yaşayacağı sorunlarla baş edemediği için bunalıma gireceğine de alamettir.

Rüyada Cam Şişe Görmek

Rüyada cam şişe görmek; iş hayatınızda ve aile hayatınızda birden çok sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza, çevrenizde dostum diye tabir ettiğiniz evinize sürekli girip çıkan bir kişiden büyük zarar göreceğinize, aldığınız kararlarınızda duygusal davranmalarınız dan dolayı bazı sıkıntılar yaşayacağınıza, çok uğraşlar verip arzu ettiğiniz hayata bir türlü kavuşamayacağınıza yorumlanır. Rüyada görülen cam şişe bazen de hayırlı haberlere, güzel kısmetleri, büyük şans ve gelir kapılarına işaret eder. Şişe görmek güzel olan rüyalardan dır ve rüya sahibi için güzeli, iyiyi ve hayırlı olanı müjdeler.

Rüyada Kırık Cam Görmek

Rüyada kırık cam görmek; hayırlı olmayan rüya tabiri olup rüya sahibinin hanesinde yakın zaman da cenaze çıkacağına kişinin çok sevdiği yakın gördüğü bir dostunu seveninin kaybetmeye yorumlanır. Rüyada görülen kırık cam aynı zaman da rüyayı gören kişinin iş hayatı ve aile hayatında küçük çaplı bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağına ancak rahatlığı ve akıllıca davranışları sayesinde sorunların büyümesine izin vermeden çözüm bulacağına yorumlanır.

Rüyada Cam Bardak Görmek

Rüyada cam bardak görmek; hayırlı kısmetli bir rüya olup kişinin gönül işleriyle yorumlanır. Rüyada cam bardak görmek kişinin şans kapılarının açık olduğuna istediği tüm hayallerini elde edeceğine, büyük başarılara imza atacağına, iş hayatında birden fazla ortama girip farklı insanlarla bir araya geleceğine ve başarısı sayesinde her yerde her zaman saygı duyulan bir kimse olacağına yorumlanır.

Rüyada Cam Kırmak 

Rüyada cam kırmak; rüya sahibinin hayatında büyük bir dönüm noktası yaşadığına bir seçim yapması gerektiğine aldığı kararlar ve yaptığı işlerde ani kararlar vermekten kaçınarak dikkatli ve titiz davranmasına çevresinde dost gibi görülen yardım etmeye çalışan kişilere karşı duyarlı olması gerektiğine ve ailesi içine yakınları bile olsa sürekli girip çıkmalarına engel olmasına yorumlanır.

Rüyada Cam Kırıkları Görmek

Rüyada cam kırıkları görmek; rüya sahibinin hane içinde basit kalıcı olmayan  sorunlarla karşı karşıya kalacağına bu sebepten dolayı başının ağrıyacağına ve oradan uzaklaşmak isteyeceğine yorumlanır. Eğer cam kırıkları rüya sahibine zarar vermiş, bir yerine saplanmış ya da batmışsa bu rüya iyi şekilde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin canını sıkacak ve üzülmesine sebep verecek olaylara işaret ettiği yönünde yorumlanır.

Rüyada Cam Silmek

Rüyada cam silmek; hayra bolluğa ve güzelliğe yorumlanır. Rüya sahibinin hanesinde bolluk ve bereketin hiç eksik olmayacağına, yüzünün her zaman gülüp işlerinin yolunda olacağına, yardım severliği ve sıcak kanlılığı sayesinde kazancının bereketli olup karşısına hiç bir zaman engel çıkmayacağına ve hayırlı kısmetiyle dünya evine gireceğine hayırlı güzel bir aileye sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Camdan Dışarı Bakmak

Rüyada camdan dışarı bakmak; uzun yola işarettir. Rüya sahibinin tatil hazırlıkları yaptığına, eğlence amaçlı sevdikleriyle uzun bir yolculuğa çıkacağına, eğlenceye düşkün gezmeyi seven farklı ortamlarda bulunup farklı insanlarla bir araya gelmekten hoşlanan tatilci kimselere işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.