Rüyada “ Cam Kırıkları ” Görmek

Cam Kırıkları
Rüyada cam kırıkları görmek neye delalet eder. Rüyada cam kırıkları görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada cam kırıkları görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Cam Kırıkları Görmek

Rüyada cam kırıkları görmek; rüya sahibinin hane içinde basit kalıcı olmayan  sorunlarla karşı karşıya kalacağına bu sebepten dolayı başının ağrıyacağına ve oradan uzaklaşmak isteyeceğine yorumlanır. Eğer cam kırıkları rüya sahibine zarar vermiş, bir yerine saplanmış ya da batmışsa bu rüya iyi şekilde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin canını sıkacak ve üzülmesine sebep verecek olaylara işaret ettiği yönünde yorumlanır. Ünlü rüya alimimizi İmam-ı Nablusi’ye göre rüyada cam kırıkları görmek, kişi için uğursuzluk getirecek olayların olup rüya sahibinin ailesi ve sevdikleriyle sorunlar yaşayacağına, hane içi ayrılıkların boy göstererek bu sıkıntıların kişi ve ailesinde olumsuz etkiler yaratacağına işaret edilir.

Rüyada Cam Kırıkları Toplamak Görmek

Rüyada cam kırıkları topladığını görmek; temiz duygulara, iş hayatınızda başarılı adımlar atmaya, kariyer hayatınızda yükselmenize engel olacak tüm zorlukları aşarak kendinizi ve ailenizi ilerde mutlu edecek yatırımlar sağlayacağınıza işaret edilir. Rüyada cam kırıkları topladığını görmek, aynı zaman da sıkıntılardan kurtulmaya, bolluk ve bereket getiren işlere girmeye, sevdiklerinizle hoş vakit geçirmeye yorumlanır.

Rüyada Cam Kırıkları Üzerinde Yürümek  Görmek

Rüyada cam kırıkları üzerinde yürüdüğünü görmek; rüyayı gören kimsenin maddi anlamda risk doğuracak işlere girerek hem kendisini hem de sevdiklerini zor duruma sokacağına, elindeki mal varlığını girdiği işte kullanarak bilinçsiz yapılan harcamalar yüzünden sıfırı tüketeceğine işaret edilir.

Rüyada Cam Kırıkları Yemek Görmek

Rüyada cam kırıkları yediğini görmek; rüya sahibinin hayatını kötü kılacak sıkıntıların üzerine giderek maddi anlamda zor duruma düşeceğine, iş hayatında yanlış kurduğu arkadaşlıklar yüzünden başının fena halde ağrıyarak yapacağı işin batmasına sebep verecek olayların ortasında kalacağına yorumlanır.

Rüyada Cam Kırıkları Batması Görmek

Rüyada cam kırıkları batması görmek; risk taşıyan tehlikeli işlere girmeye, kurduğunuz yanlış arkadaşlıklar yüzünden sevdiklerinize zarar vererek onları her anlamda zor duruma sokmaya, hırslarınıza yenik düşerek çıkarlarınız doğrultusunda size yakın olan her kese kötülük yapmaya yorumlanır.

Rüyada Cam Kırıkları Yutmak Görmek

Rüyada cam kırıkları yuttuğunu görmek; rüyayı gören kimsenin çevresinde yaşadığı olumsuz olaylardan dolayı huzurunun kaçarak sıkıntıları içine atacağına, elindeki maddi servetini hiç uğruna harcayarak yokluğa düşeceğine, kişinin aynı zaman da çıktığı yolculukta başına gelecek kötülüklerden ve kazalardan dolayı uzun süre ailesinden ve sevdiklerinden ayrı kalacağına işaret edilir.

Rüyada Cam Kırıkları Süpürmek Görmek

Rüyada cam kırıkları süpürdüğünü görmek; kişinin günahlarından tek tek arınarak huzura ereceğine, yaptığı hatalardan pişmanlık duyarak tövbe edeceğine, kafasında yer edinmiş basit ama sıkıntılı sorunları çözerek hayatındaki fazlalıklardan kurtulacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda kişinin bilgili tecrübeli bir kimseden manevi anlamda destek görerek iş hayatında kazançlı bir yatırım yapmasına vesile olacağına işaret edilir.

Rüyada Cam Kırıkları Temizlemek Görmek

Rüyada cam kırıkları temizlediğini görmek; hayra bolluğa ve güzelliğe yorumlanır. Rüya sahibinin hanesinde bolluk ve bereketin hiç eksik olmayacağına, yüzünün her zaman gülüp işlerinin yolunda olacağına, yardım severliği ve sıcak kanlılığı sayesinde kazancının bereketli olup karşısına hiç bir zaman engel çıkmayacağına ve hayırlı kısmetiyle dünya evine gireceğine hayırlı güzel bir aileye sahip olacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.