escort alanya

Rüyada “ Cam Silmek ” Görmek

Cam Silmek
Rüyada cam silmek, rüya sahibinin iş yaşamında bolluğa nail olmasına, geniş rızıklara sahip olup, yaşamına çeki düzen vermesine rivayet edilmiştir.

Rüyada cam silmek, rüya sahibinin iş yaşamında bolluğa nail olmasına, geniş rızıklara sahip olup, yaşamına çeki düzen vermesine rivayet edilmiştir. Bu rüya kişinin rahatlık yaşamasına, borçlarından arınmasına, afiyet ve esenlik olarak tabir edilmiştir. Rüyada cam silmek, kişinin yaptığı işte bir adım ileri gitmesine, kendisini yetiştirmesine, mesleği ile aranan biri olmasına delalet eder. Gören kişilerin lehine gelişmelerin olmasına, uzun süresidir devam eden sorun ve sıkıntıların sona ermesine, dert ve tasadan arınmaya işaret eder. Rüyada cam silmek, kişinin sırtındaki yüklerden kurtulmasına, önündeki engellerden arınmasına, yaşamına yeni bir dönemin hakim olacağına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin keyfinin yerine geleceğine, uzun zamandır gülmeyen yüzünün güller açacağına yorumlanır. Rüyada cam silmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Cam Silmek Ne Demek

Rüyada cam silmek, çok güzel bir rüya olmak ile beraber, kişinin yüklerinden kurtulmasına, kafasındaki olumsuz düşüncelerin son bulmasına işaret eder. Gören kişilerin tekrardan yaşama sevincine kavuşacaklarına, dertlerden uzak bir yaşam sürmeye delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin varsa borçları ödemelerine, yıllar sonra tekrar birikim yapbileceklerine rivayet olunur.

Rüyada Pencere Silmek

Rüyada pencere silmek, rüya sahibinin kargaşadauzak sessiz ve huzur içersinde bir ömrü olacağına işaret eder. Gören kişilerinin yeni işler almasına, maddi olarak geniş imkanlara sahip olmaya rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin isteklerin kabulu olarak da görülmüştür.

Rüyada Temizlik Yapan Birini Görmek

Rüyada temizlik yapan birini görmek, kişinin hayrına görülmüş olup, kişinin kendisine olan güvenini kazanmasına huzurunu kaçıranlara karşı üstün gelmesine delalet eder. Gören kişilerin keyfinin yerinde olacağına, her anlamda rahat bir dönem geçireceğine tabir edilmiştir.

Rüyada Kapı Silmek

Rüyada kapı silmek, kişinin yaşamını kimseye el açmadan, medet ummadan geçireceğine işaret eder. Geçim sıkıntılarının son bulmasına, evinde bereket ve huzurun daim olmasına, aile içi sorunların açılmamak üzere kapanmasına tabir olunur.

Rüyada Temizlik Yapmak

Rüyada temizlik yapmak, rüya sahibinin yaşadığı sağlık ve maddi imkansızlıkların sona ereceğine tabir edilmiştir. Gören kişilerin hayatında yeni bir sayfa açmasına, geçmişin olumsuzluklarını hayatından çıkaracağına riayet edilmiştir.

Rüyada Yer Silmek

Rüyada yer silmek, kişinin hiç olmadığı kadar mesut bahtiyar olmasına, yüzünde güller açmasına rivayet edilmiştir. Gören kişilerin morallerinin tam olmasına, hayallere kavuşma imkanı yakalamaya tabir edilmiştir.

Rüyada Dolap Silmek

Rüyada dolap silmek, rüya sahibini bekleyen üzücü haberlere rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin hayatlarının belli bir döneminde hasret ve özlem dolu günler yaşayacağına, moralmen kötü bir durumda olacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.