Rüyada “ Çamaşır ” Görmek

Çamaşır
Rüyada çamaşır görmek genel anlamda yeni ve güzel gelişmelere işaret olarak bilinir.

Rüyada Çamaşır Görmek; Rüyada çamaşır görmek genel anlamda yeni ve güzel gelişmelere işaret olarak bilinir.Rüyada çamaşır görmenin birden çok farklı yorumları vardır. Bunlar sırasıyla rüyada çamaşırını çıkarıp yeni bir çamaşır giydiğini gören kişi için bir izdivaç gerçekleşecek demektir. Rüyada çamaşırın yıkanması, kişiye görülen bir yoldur. Yeni bir iç çamaşırı satın almak yeni dostluklara ve yeni ilişkilere işaret eder. Rüyada çamaşırı dışarıya astığını gören kişi için bir uzaklık söz konusudur.Son olarak ta rüyada eşinin çamaşırını görmek aile içi münakaşa yaşanacağına işarettir.

Rüyada Temiz Çamaşır Görmek; Rüyada temiz çamaşır görmek yenilik ve sağlık anlamına gelir.Rüya sahibinin çevresindeki insanlara yapmış olduğu iyiliklere yardımlara örnek olarak gösterilir.Rüya sahibi yardımseverliği ve çevresine karşı iyiliğiyle bilinen ve çevresi tarafından sevilen kişi olarak görülür.

Rüyada Kirli Çamaşır Görmek; Rüyada kirli çamaşır görmek hastalığa işarettir.Rüya sahibinde iyiliğe ya da kötülüğe olarak yorumlanmaz.Kirli çamaşır kişinin yakın çevresinde ağır bir hastalığın olacağına ve bu hastalığın ayrılıkları getireceğine de  işaret edilir.Kişi her zaman gelecek olan sıkıntılara karşı hazırlıklı olmalı içini ferah tutmalıdır.

Rüyada Çamaşır Yıkamak;  Rüyada çamaşır yıkamak iki  şekilde yorumlanır. Birincisi  münakaşa, tartışma ya da kavga ile yorumlanırken ikincisi bilinmesi istenmeyen bazı şeylerin herkes tarafından öğrenilecek olmasıdır.Çamaşır yıkamak her iki şekilde de rüya sahibini hayra yormaz rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda sıkıntılar çekip üzüntüler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Çamaşır Asmak; Rüyada çamaşır asmak  Rüyasında çamaşır astığını gören kişi dertlerinden, sıkıntılarından ve çektiği zorluklardan kurtulacak demektir. Ayrıca hane içinde bir kısmetsizlik ya da şansızlık söz konusuysa onun da ortadan kalkacağına işaret edilir.Bu rüya kişiye her yönden huzura kavuşturarak  kişinin iş hayatında ve sosyal hayatında başarılarının devamını getirmesini sağlayacak.

Rüyada Çamaşır Satmak; Rüyada çamaşır satmak hayırlara işaret değildir.  Rüya sahibinde hastalıklara işaret edilir. Rüya sahibi kısa zamanda yakın çevresinden hastalık haberi alacık bu haber rüya sahibini olumsuz yönden etkiliyecek

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.