Rüyada “ Cami Avlusu ” Görmek

Cami Avlusu
Rüyada cami avlusu görmek güzel bir işin başına geçip birbirinden hayırlı ve iyi çalışmalara imza atılacağına, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına işarettir.

Rüyada Cami Avlusu Görmek; Rüyada cami avlusu görmek  güzel bir işin başına geçip birbirinden hayırlı ve iyi çalışmalara imza atılacağına, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına işarettir.

Rüyada Cami Avlusunda Oturmak; Rüyada cami avlusunda oturduğunu görmek  eşiyle refah içinde geçecek ömre, yüksek makama gelineceğine, sağlıklı yaşamaya, maddi yükü olan tanımadığı bir kişiden kurtulmaya, hünerli bir kişiye, sevince kavuşmaya işarettir.

Rüyada Cami Avlusunda Abdest Almak; Rüyada cami avlusunda abdest aldığını görmek  hayırlı arkadaşa, güzel işler yapacağına, servete, becerili bir kişiye, alın teriyle elde edilen zenginliğe, sosyal yaşamda muvaffakıyete, üne ulaşmaya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, bonkör tanıdığa, güvende yaşamaya, iyi günlere işarettir.

Rüyada Cami Avlusunu Süpürmek; Rüyada cami avlusunu süpürdüğünü görmek gelecek hakkında bir işaret olabilir de ama olmayabilir de. Gün içinde üzerinde düşündüğümüz veya kafamıza taktığımız şeyleri rüyamızda görmemiz normaldir. Karışık ve zor rüyaları yorumlarken iyimser düşünmek şarttır.

Rüyada Cami Görmek; Rüyada cami görmek ruhun ve bedenin temizliğine, adil olmaya, eline, diline ve beline hakim olmaya ayrıca dine duyulan sevgi ve saygıya işaret eder.

Rüyada Cami Hocası Olmak; Rüyada cami hocası olduğunu görmek  yakın arkadaşlardan birinin yakın zamanda evlenmesi ile artık evlenme zamanının geldiğinin düşünüleceğine, bu yüzden bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine yorulur.

Rüyada Cami Minaresi Görmek; Rüyada cami minaresi görmek güzel bir işin başlamasına vesile olmaya, topluma yararlı bir insan olmaya, iş konusunda sıkıntı çeken birine destek vermeye, Allah yolunda çok hayırlı işlere imza atmaya, fakir fukaraya yardım konusunda bir ortaklığa önayak olmaya  ve sorunların çözümü için adım atmaya alamet eder.

Rüyada Cami Avlusunda Dolaşmak; Rüyada cami avlusunda dolaştığını görmek gelecek bir haber üzerine birçok kişinin istediği ancak zor olduğu için kimsenin girmeye pek yanaşmadığı bir işe adım atılacağı, bu iş içinde gösterilecek azim ve kararlılık sayesinde yüksek verim alınacağı ve güzel bir işe sahip olunacağı anlamına gelir.

Rüyada Cami Avlusunda Olmak; Rüyada cami avlusunda olduğunu görmek  sıkıntılı geçecek bir toplantının ardından alınmış olan kararlarla ilgili olarak üzüntü duyulacağına, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine ve bazı istenmeyen olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Camide Namaz Kılmak; Rüyada camide namaz kıldığını görmek  güzel ve hayırlıdır. Rüya sahibi eğer camide namaz kıldığını ve namazını bitirme şerefine nail olduğunu görürse bu rüya sahibinin istediklerinin ve gönlünden geçen dileklerin gerçek olmasına işaret eder.

Rüyada Cami Yaptırmak; Rüyada cami yaptırdığını görmek rüyasında cami yaptırdığını gören kişi büyük bir ilim adamı olabilir. Ayrıca cami yaptırmak rüya sahibinin umreye yapacağı ziyarete ve kendisi gibi dini bütün ve tüm dini vecibeleri yerine getiren biri ile yapacağı izdivaca işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.