escort alanya

Rüyada “ Canavar ” Görmek

Canavar
Rüyada canavar görmek, kişinin duygularının esiri olmasına işaret eder. Gören kişilerin gelişen olaylara karşı aşırı duygusal yaklaşmasına, çabuk kırılıp üzülmesine delalet eder.

Rüyada canavar görmek, kişinin duygularının esiri olmasına işaret eder. Gören kişilerin gelişen olaylara karşı aşırı duygusal yaklaşmasına, çabuk kırılıp üzülmesine delalet eder. Bu rüyayı görenlerin çevresinde yapılan en ufak haksızlığa dahi tepkisiz kalamadığına, kendisine yapılıyormuş gibi hissetmesine rivayet edilmiştir. Hüzün ve gözyaşı dökmeye, insanlara yapılan kötülüklere başkalarının sessiz kalmasına anlam verememeye tabir edilmiştir. Kişinin kırgın bir yapısı olmasına, her konuda duygularını ön plana çıkarmasına yorulur. Bu yüzden kişinin her daim üzülüp, hissiyata kapılacağına yorumlanır. Kişiye uyarı niteliğinde olup, her konuda hissi davranılmaması gerektiğine, yaşamın zorluklarına karşı mücadele ederek tepki gösterilmesi gerektiğine yorumlanmıştır. Bazen de bu rüya güçlü bir hasım, düşman sahibi olunduğunu bildirir. Rüyada canavar görmek, ile ilgili farklı içerikleri makalemizin devamında okuyabilirsiniz. Ayrıca konu ile alakalı görmüş olduğunuz rüyaları yorumlanması için bizimle paylaşabilirsiniz.

Rüyada Canavar Görmek İslami

Rüyada canavar görmek islami yorumuna göre, güçlü bir düşmana, iyi niyetten doğan suistimale işaret eder. Gören kişilerin başarılarını çekemeyen, her fırsatta ayağını kaydırmak isteyen güçlü bir hasıma delalet eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişi ile uzun bir mücadeleye gireceğine rivayet edilmiştir. Bazen de bu rüya kişinin çevresinde ki insanlara gösterdiği iyilik ve güzelliklerin art niyete uğramasına yorulur. Bu kişilerin yapacakları hatalar yüzünden kişinin insanlara karşı güven kaybı ve üzüntü yaşayacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Canavar Öldürmek

Rüyada canavar öldürmek, düşmanlarınıza karşı üstün gelmeye işaret eder. Kişinin düşmanlarının ayak oyunlarını boşa çıkarmasına delalet eder. Aynı zamanda mutlak bir zafer elde etmeye, başarılı bir kariyere tabir edilir. Gördüğünüz bu rüya mantıklı kararlar almaya, olaylar karşısında soğukkanlı davranmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Canavarın Kovalamasını Görmek

Rüyada canavarın kovalamasını görmek, zorlu bir dönem yaşamaya işaret eder. Görülen bu rüya başarılarınızı çekemeyen haset birine delalet eder. Zayıf anınızı bekleyen bu kişinin, dost gibi yaklaşıp fırsat kolladığına rivayet edilir.

Rüyada Canavarın Pençesinde Olduğunu Görmek

Rüyada canavarın pençesinde olduğunu görmek, rüya sahibinin düşmanlarınca çevrilmesine işaret eder. Uyarı olarak tabir edilmiş olan bu rüya, kişinin uyanık olması gerektiğine, çevresinde gelişen olayları iyi takip etmesi gerektiğine rivayet edilmiştir.

Rüyada Canavar Saldırması Görmek

Rüyada canavar saldırması görmek, düşmanlarınızın size diş bilendiğine, yakın bir gelecekte zorlu bir mücadele yaşayacağınıza rivayet edilmiştir. Gören kişilerin iş yada sosyal yaşamına dair anlaşmazlık yaşadığı kişiler ile sıkıntılar yaşamasına delalet eder.

Rüyada Canavar Olmak

Rüyada canavar olmak, hayra yorumlanmamış olup, kişinin başkalarının hakkına göz koymasına, harama yönelmesine tabir edilmiştir. Bazen de bu rüya kişinin olur olmaz herşeyi kafasına takmasına, alıngan bir yapısı olduğuna rivayet edilmiştir. Bu huyları yüzünden kişinin yakın çevresi ile bir takım sorunlar yaşamasına delalet eder.

Rüyada Canavardan Kaçıp Kurtulmak

Rüyada canavardan kaçıp kurtulmak, kişinin düşmanlarından son anda kurtulmasına, iş yaşamında zarar görülecek bir işten son anda vazgeçmeye tabir edilmiştir. Bazen de bu rüya şerri olaylardan kurtulmaya, kişinin başına gelebilecek sıkıntılardan Allah’ın rahmeti ile kurtulacağına yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.