Rüyada “ Çanta ” Görmek

Çanta
Türüne ve kullanım biçimine göre farklılıklar içerse de, çanta doğrudan doğruya kişiliğimizin derinlikleriyle ilgili bir simgedir.

Rüyada Çanta Görmek ; Türüne ve kullanım biçimine göre farklılıklar içerse de, çanta doğrudan doğruya kişiliğimizin derinlikleriyle ilgili bir simgedir. Bir el çantası taşımak, kişiliğimize ilişkin bazı şeyleri başkalarından saklamaya çalıştığımızı gösterir. Bir yolculuk çantası taşımak, genellikle özgürlük ihtiyacının ve bulunulan çevreden kısa bir süre için de olsa kaçma, uzaklaşma isteğinin habercisidir. Eğer bu çanta, rüyada diğer insanlardan gizleyerek taşınıyorsa, yakınlarda dolaşan bir tehlikeye ilişkin kaygılara dikkat çeker.

Dini Rüya Tabirleri ; Dini rüya tabirlerin rüyada görülen çanta rüya sahibinin özel bir sırra vakıf olacağına yorumlanır. Rüyada bir çantayı açık bir vaziyette görmek hırsızlık vakası ile karşılaşılacağına yorumlanır.

Rüyada Çanta Hediye Almak ; Rüyada bir çanta aldığını gören kişi günlük hayat da ufak da olsa sevindirici haberler alacağına yorumlanır.

Rüyada Hediye Almak

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.