Rüyada “ Çarşaf ” Görmek

Çarşaf
Rüyada çarşaf görmek ağzı sıkı, sır taşımasını bilen ve asla laf taşımayan bir kişiyle tabir edilir.Rüyada çarşaf gören kimse çok sıkı dilli kimseye açık vermeyen ağzı sıkı kimseler olarak ta tanınırlar.

Rüyada Çarşaf Görmek; Rüyada çarşaf görmek ağzı sıkı, sır taşımasını bilen ve asla laf taşımayan bir kişiyle tabir edilir. Rüyada çarşaf gören kimse çok sıkı dilli kimseye açık vermeyen ağzı sıkı kimseler olarak ta tanınırlar.Aynı zamanda Çarşaf görmek bir kimsenin yapmış olduğu hataları kabullenmeyip kendini su yüzeyine çıkarması olarak ta yorumlanır .Bu kişiler hatalarından ders çıkarmak yerine kendilerini haklı çıkarmayı kolay yol olarak görürler.

Rüyada Çarşaf Yıkamak; Rüyada çarşaf yıkamak Temiz olmak anlamına gelir. Rüya sahibi kendine saygısı olan ve kendisini çok seven kişidir. Bu nedenle de bakımlı ve özenli olmaya dikkate eder. Bu kişiler genelde titizlikleri ve bakımlarıyla ön planda tutulurlar.Bu kişiler gerek iş hayatına gerekse çevresine karşı giyimlerinde her zaman üslubuna uygun olanı seçerler.

Rüyada Çarşaf Giydiğini Görmek; Rüyada çarşaf giydiğini görmek düşünce ve huy değiştirmek anlamına gelir.Rüya sahibi yardımsever topluma karşı iyi niyetli biriyken çıkarcı kendinden başka kimseyi düşünmeyen bir insan haline dönüşür. Ve sadece çıkarları doğrultusunda hareket eder.

Rüyada Çarşaf Yırtılması; Rüyada çarşaf yırtılması  alınganlığı ifade eder .Rüya sahibi sahip olduğu bu huy sebebiyle en ufak takıntılara bile alınır kendini gereksiz üzüntülere sokar. Çarşaf yırtılması aynı zaman da duygusallık anlamına da gelir.

Rüyada Çarşaf Asmak; Rüyada çarşaf asmak Garantici kimse olarak adlandırılır.Rüya sahibi gireceği işleri ince eleyip sık dokuyarak ne kadar kar ve zarar edeceğini hesaplar ve ona göre kendine bir yol çizer. Ve bu kişiler emin olmadığı hiç bir işe yönelmezler.Aynı zamanda Rüyada çarşaf asmak rüyayı gören kişinin canına, malına, parasına ve işine gelecek zararlara karşı temkinli davrandığına, onları sigortalatacağına ve riske edecek hiçbir işe kalkışmayacağına tabir edilir. Rüya sahibi adımlarını hep düşünerek atan kimse demektir.

Rüyada Beyaz Çarşaf Görmek; Rüyada beyaz çarşaf görmek  asil aileden görgülü kimseler olarak adlandırılır. Rüya sahibinin her geçen gün kendine bir şeyler katmak için uğraştığına, hep en iyisini elde etmeyi hedeflediğine, kendisini ve ailesini her şeyin en iyisine ve en güzeline layık gördüğüne delalet eder.Bu kimseler yapmış oldukları başarılarla toplum içinde her zaman örnek kimseler olarak gösterilir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.