Rüyada “ Çayır ” Görmek

Çayır
Rüyada çayır görmek çayırlar, dünyayı ve dünya malını, hazine ve pazar gibi kendisine dünya malı elde edilen yeri hatta İslamiyeti ifade eder.

Rüyada Çayır Görmek ; Rüyada çayır görmek, zahmeti az olan eşi veya manevi ilmi ya da devam eden sadakayı ifade eder. Çeşitli yeşil otlar ve çiçekler ile bilinen çayırlar, dünyayı ve dünya malını, hazine ve pazar gibi kendisine dünya malı elde edilen yeri hatta İslâmiyeti ifade eder.

Rüyada Ot Topladığını Görmek ; Rüyasında çayır veya otluk bir yerde ot topladığını veya yediğini gören kimse, fakirse zengin olur. Zengin ise, daha da zenginleşir. Rüyasında bir çayırlıktan diğer bir çayırlığa geçtiğini gören kimse; dünya arzusu ile bir çarşıdan, diğer bir çarşıya ve bir sanattan diğer bir sanata geçer.

Rüyada Çayır Çimen Görmek ; Rüyada çayır çimen görmek dini vazifeleri yerine getirmeyi maneviyatı güçlendirmeyi ifade eder. Rüyada çayır çimen görmek hacca gitmeyi ve Müslümanlık vazifesini yerine getirmeye yorumlanır.

Rüyada Çayır Biçtiğini Görmek ; Rüyada çayır biçtiğini görmek Yaradanın nimetlerini kazanacağına ve Allah katında sevilen kul olacağına yorumlanır.Rüyada çayır biçtiğini görmek bütün dert ve sıkıntılardan kurtulacağımıza da yorumlanır.

Rüyada Çayır Kestiğini Görmek ; Rüyada çayır kestiğini gören kişinin şansı bahtı kaderi ve nispeti yönden açılacağı ve  kısmetlerinin artacağına yorumlanır. Aynı zamanda bolluğun ve bereketin geleceği ve tüm sıkıntılardan kurtulacağımıza işaret eder.

Rüyada Yeşil Çayır Görmek ; Rüyada yeşil çayır görmek sağlık yönünden hastalıklardan kurtulup şifaya kavuşacağınıza  ve tüm iyilik ve güzellikleri üzerinize toplayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Kuzu Otlattığını Görmek ; Rüyada çayırda kuzu otlatmak rüya sahibinin yerine getirmesi gereken bir adağının olduğu ve şansı bahtı yönden açılacağına yorumlanır. Aynı zamanda Rüyada çayırda kuzu otlatmak sadaka vermeye fakire yardım etme yede yorumlanır.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. sefine çakmak dedi ki:

    rüyamda patronumu yeşil bi çayıda yattığını ve çok mutlü olduğunu gördüm

    1. Yorumcu dedi ki:

      değerli kardeşim rüyanızda gördüğünüz çayır mı yahut çatımı olduğunu yazabilirseniz ona göre yorumda bulunalım. Farklı tabirler olduğu için bu önemli bir unsurdur.