Rüyada “ Ceket ” Görmek

Ceket
Rüyada ceket görmek rüya sahibi için hayatın getireceği sürprizler ve güzellikler olarak tabir edilir.

Rüyada Ceket Görmek; Rüyada ceket görmek rüya sahibi için hayatın getireceği sürprizler ve güzellikler olarak tabir edilir.Rüyasında ceket gören kişinin şansı her konuda açık olacak demektir. Hayatta istediği her şeyi elde edecek ve yüzü gülecektir. Rüya sahibi iş ve çevre hayatında daima sürprizlerle karşılaşacaktır.Aynı zaman da ceket devlet kapısı olarak ta tabir edilir.

Rüyada Ceket Yırtılması; Rüyada ceket yırtılması hayırlı ve güzele işarettir. Rüya sahibinin bir değil birden fazla işe yöneleceğine ve bu işlerde şansının yaver gideceğine iş ve özel hayatında nasiplerinin açılacağına işaret edilir. Ceket yırtılması aynı zamanda şerre de  işarettir bir ölümün habercisi olarak bilinir.

Rüyada Ceket Giymek; Rüyada ceket giymek rüya sahibinin bulunduğu noktadan bambaşka bir noktaya geleceğine ama kendisine hayır getireceğine yorulur. Fakat rüya sahibi bu yere desteksiz gelemeyecektir, mutlaka yardıma ihtiyacı olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Ceket Dikmek; Rüyada ceket dikmek rüya sahibinin yaptığı işlerde ömür boyu mutlu olacağına ne özel hayatında ne de iş hayatında sıkıntılara girmeyeceğine işarettir. Aynı zamanda  ceket dikmek rüya sahibinin yeni bir işe imza atacağına da göstergedir. Ceket dikmek bolluk ve bereket olarak ta yorumlanır.

Rüyada Ceket Almak; Rüyada ceket almak Rüya sahibi için mutluluk verici gelişmeler ve yeni başlangıçlar olarak değerlendirilir.Rüya sahibi iş hayatı ve özel hayatında yeni başlangıçlara adım atar ve geleceğine yönelik kararlar alır.Ceket almak mevki ve makam yönünden rüya sahibinde yükselişe de işarettir.

Rüyada Ceket Çıkarmak; Rüyada ceket çıkarmak Rüya sahibinin hayatında pek çok olumlu yenilik olacağı şeklinde tabir edilir. Bu değişiklikler rüya sahibine hem şans hem de mutluluk getirecek, bu sayede de artan başarısına yansıyacaktır. Bu değişikli

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.