escort alanya

Rüyada “ Çekirdek ” Görmek

Çekirdek
Rüyada çekirdek görmek, rüya sahibi için çok hayırlı bir rüya olup zamanı gelmeyen hayırlı bir kısmete yada kazançlı bir işe delalet eder.

Rüyada çekirdek görmek, rüya sahibi için çok hayırlı bir rüya olup zamanı gelmeyen hayırlı bir kısmete yada kazançlı bir işe delalet eder. Bu rüyayı görenlerin sabır ve sebat ile belli kazanımlar edeceğine işaret eder. Rüyada çekirdek görmek, kişinin yeni giriştiği bir işte ancak sebat ederek bolluk ve berekete nail olacağına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin yapmakta olduğu işe sıkı sıkıya bağlı olması gerektiğine ve kendisini adaması sonucu başarıya ulaşacağına yorumlanmıştır. Rüyada çekirdek görmek, kişinin güzel günler görmesine hayırlı haberler alacağına rivayet olunur. Bu rüyayı görenlerin kısa bir zaman içersinde gönlüne huzur veren biri ile tanışıp evlilik yolunda ilerleyeceğinin alametidir. Rüyada çekirdek görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Çekirdek Görmek Ne Demek

Rüyada çekirdek görmek, kişinin hayırlara vesile olacağına bulunduğu ortam yada işte sabredip emek ve çok uğraş verirse yükseleceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında şans ve talihin ondan yana olduğuna delalet eder. Görülen bu rüya kişinin baht açıklığına sıkıntılarına son verecek biriyle arkadaşlık yapmasına tabir edilmiştir.

Rüyada Çekirdek Yemek

Rüyada çekirdek yemek, rüya sahibinin çevresinde bulunan boş söz, yalan ve davranışlarla kişiye zarar vermek isteyenlerin olduğuna işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu kendisi sadece eleştirmek ve boş işlerle uğraşan kişilere karşı dikkatli olması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Çekirdek Çitlemek

Rüyada çekirdek çitlemek, rüya sahibinin yalan ve iftiraya maruz kalacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yakın çevresinde bulunan ve çekemeyen kimselerin haset ve garezle olmayan işleri kişiye yüklemeye çalışacaklarına delalet eder.

Rüyada Çekirdek Ekmek

Rüyada çekirdek ekmek, rüya sahibinin ileri dönük yatırımlar içersinde olduğuna ve bu işlerin karşılığını fazlasıyla alacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ileri görüşlülüğü ve ticari tecrübeleriyle büyük projelere ve kazanımı yüksek olacak işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek

Rüyada çekirdek kabuğu görmek, rüya sahibinin boş istek ve sonu hüsranla bitecek işlere para bağlamasına ve istediğini alamayacağına işaret eder. Uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin daha gerçekçi ve hayal dünyasından kopması gerektiğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.