Rüyada “ Çekirge ” Görmek

Çekirge
Rüyada görülen çekirge, azap ve Allah'ın askeridir. Çünkü çekirge Musa Aleyhisselam mucizelerin dendir. Rüyada bir yerde çekirgenin çıktığını veya eza ve cefa vererek gökte uçtuğunu görmek, o yere inecek kötü bir asker veya zararlı bir yağmurun yağmasını ifade eder.

Rüyada Çekirge Görmek ;Rüyada görülen çekirge, azap ve Allah’ın askeridir. Çünkü çekirge Musa Aleyhisselam mucizelerin dendir. Rüyada bir yerde çekirgenin çıktığını veya eza ve cefa vererek gökte uçtuğunu görmek, o yere inecek kötü bir asker veya zararlı bir yağmurun yağmasını ifade eder. Çekirgenin henüz uymayanları, ahlak ve gidişatları çekirgeden kötü olan askerdir.

Rüyada Çekirge Geldiğini Görmek; Allah’ın azabının geleceğine delildir. Rüyada bir yerde çekirge yediğini yahut çekirgeden bir şey alındığını görmek; rüyayı görenin rızklanacağı bir rızkı ifade eder. Çekirgenin bir çanak içerisinde dökülmüş görülmesi, altın ve gümüşü ifade eder. Hiçbir şekilde zarar vermeyen ve her tarafta görülen çekirge, üzüntü ve kederin gitmesini ve bahtiyarlığı ifade eder.

Rüyada Çekirge Yakaladığını Görmek ; Rüyada çekirge yakaladığını görmek büyük bir kısmete ulaşacağına ve iyi bir iş sahibi olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin maddi ve manevi huzura kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Çekirge Isırdığını Görmek ; Rüyada çekirge ısırdığını görmek rüya sahibinin huzurunun kaçacağına ve maddi ve manevi sıkıntılar çekeceğine yorumlanır.Rüya sahibinin aile içi huzursuzluklar yaşayacağın ada işaret eder.

Rüyada Çekirge Öldürdüğünü Görmek ; Rüyada çekirge öldürmek önünde bulunan tüm engellerin kalktığı ve kısmetlerinin açıldığına yorumlanır.

Rüyada Çekirge Yediğini Görmek ; Rüyada çekirge yediğini görmek rüyayı gören kişinin hasta olduğu ve bu hastalıklardan kurtulacağına ve şifaya kavuşacağına yorumlanır.Aynı zamanda malının artacağı ve zenginliğe kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Çekirge  Yağdığını Görmek ; Rüyada çekirge yağdığını görmek rahmet ve bereketin yağdığına işaret eder.Rüya sahibinin rızkının bollaşacağı ve tüm muratlarının gerçekleşeceği anlamına gelir.

Rüyada Çekirge Sürüsü Görmek ; Rüyada çekirge sürüsü görmek rüya sahibinin maddi ve manevi rızkının bağlanacağı ve huzursuz kalacağına hane içinde sıkıntılar ve dertlerin başlayacağına yorumlanır.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.