escort alanya

Rüyada “ Celp ” Görmek

Celp
Rüyada celp görmek, rüya sahibinin yakın bir zaman içersinde yanlış adımları ve davranışları yüzünden bir çok sıkıntı ve sorun yaşayacağına işaret eder.

Rüyada celp görmek, rüya sahibinin yakın bir zaman içersinde yanlış adımları ve davranışları yüzünden bir çok sıkıntı ve sorun yaşayacağına işaret eder. kişinin çevresinde bulunan bazı art niyetli insanlar yüzünden üzülüp sıkıntıya gireceğine delalet eder. Rüyada celp görmek, kişinin bu art niyetli insanlar yüzünden malında eksilme yaşanıp günde güne azalacağına tabir olunur. Görülen bu rüya kişinin emek ve kazanımlarının boşa gidip heder olmasına rivayet olunur. Rüyada celp görmek, kişinin en yakınında bulunanlardan ihanet ve zarar görmesine yorulur. Bu rüyayı görenlerin maddi ve manevi olarak sıkıntıya düşüp üzülüp dertleneceğine moral bozukluğuna ve huzursuzluğa yorulur. Rüyada celp görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Celp Görmek Ne Demek

Rüyada celp görmek, kişinin en yakın olarak gördüğü kimselerden zarar görüp ihanete uğratılacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yanlış yönlendirme sonucu yaptığı yatırımlarından zarara uğrayacağına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin çok kazanama hırsı ile yanış işlere sürükleneceğine hiç beklenmeyen bir şekilde herşeyin alt üst olmasına tabir olunur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin rızık ve bollukta azalmaya yorulur.

Rüyada Mahkeme Celbi Görmek

Rüyada mahkeme celbi görmek, rüya sahibinin kötü arkadaşlıklar ve davranışları yüzünden çevresi tarafından dışlanmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin beklenmedik şekilde bela ve musibetler yaşamaya delalet eder Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin başını ağrıtacak işlere yönelmesi olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Boşanma Celbi Görmek

Rüyada boşanma celbi görmek, kişinin hataları yüzünden iş ve ailevi yaşamda sıkıntılar yaşamaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin gerçek yaşamda da ailevi problemler yaşayıp kavga ve kırgınlıklara yol açacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin eşi ile arasındaki birlik ve beraberliğin zarar görmesine tabir olunur.

Rüyada Celp Kağıdı Görmek

Rüyada celp kağıdı görmek, rüya sahibinin büyük umut ve hevesle girdiği ortak olduğu işlerden maddi ve manevi olarak zarara uğramasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin haketmedikleri bir şekilde yalan ve iftiraya maruz kalacaklarına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin değer verdikleri ile arasının açılıp kırgınlık yaşanacağına tabir olunur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.