Rüyada “ Cephane ” Görmek

Cephane
Rüyada cephane görmek neye delalet eder. Rüyada cephane görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada cephane görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Cephane Görmek

Rüyada cephane görmek, rüyada silahlarla dolu bir cephanede olduğu nu görmek yakın zaman da büyük tehlikenin beklediğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında cephanede olduğunu görmesi büyük bir tehlikeyle karşılaşacağına çevresinde ki insanlara dikkat etmesi gerektiğine her an olumsuz bir davranışlarla karşılaşılacağına işarettir. Rüyada silah ya da mermilerin olduğu cephaneyi görmek aynı zaman da hayırlı bir işe girileceğine, yakın zaman da kalabalık bir ortamda eğleneceğinize yorumlanır.

Rüyada Cephanelik Görmek

Rüyada cephanelik görmek, iş hayatında yükselmek amaçlı gösterilen çaba ve özveriye işarettir. Rüyada cephanelikten bir şey aldığını görmek iş hayatınızda farklı yabancı kimselerden bilgi alarak tecrübe konusunda yeterli bilgiye ulaşacağınıza yorumlanır.  Rüyada cephaneliğin patladığını görmek emek verdiğiniz ve iyi sonuçlar doğuracağına inandığınız bir işin dış etkenler yüzünden sekteye uğrayacağını gösterir.

Rüyada Cephaneci Görmek

Rüyada cephaneci görmek, Ünlü rüya alimimiz Seyyid Süleyman savaş aletleri yapan ya da barındıran birini görmek elçiye işaret eder. Aynı zaman da hane içerisinde ve hane dışında önemli kılınan haberleri yayan çevrenin duymasını sağlayan kişilere yorumlanır. Rüyada cephane, cephane yapan birini görmek, önemli bir kişiye işarettir. Bazı kere de önemli olayları halka duyuran büyük bir adama işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fişeklik Ve Cephanelik Görmek

Rüyada fişek ve cephanelik görmek, Ehil olanlar için güç ve kuvvete, yönetimde önemli bir mevkiye, fişeklik ve cephanelik görmek itibar ve  şerefe, mal ve menfaate, Boş fişeklik, cephane kutusu yahut cephanelik  izzet ve şerefte noksanlığa, mal ve dünyalık ta azalma meydana gelmesine delalet eder. Rüyada fişeklik görmek birden farklı şekillerde yorumlanır. rüya sahibinin manevi durumuyla ilgili olup kişinin yaşamış olduğu sıkıntıları dile getirir.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek, Rüyasında silah gören kişi tehlikelerden korunur. Rüya sahibi, rüyasında silahı ateşlediğini görürse eğer bu hayattaki bütün arzu ve dileklerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişi rüyasında silahla donandığını görürse bu o kişinin başarılarına, zaferine, açık şansına ve bahtına, hayatta karşısına çıkacak olan fırsatlara işaret eder. Rüyasında silah gören kişinin kısmeti de açıktır. Hastaların şifa bulmasına, yokluk ve kıtlık çekenlerin bolluğa ve zenginliğe kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Silah Kullandığını Görmek

Rüyada silah kullandığını görmek, rüyada silah kullanıldığını görmek kişinin iş hayatında yaşanan sıkıntılarını ve arkasından düzenini bozmak isteyen kişilerin yapmış olduğu oyunları anlatır. Hoş olmayan uğursuzluğu ve kötülüğü içeren rüya şeklidir. Aynı zaman da rüyada silah kullanıldığını görmek, iyi uğraşlara, rızkın hayırlı olacağına, finansal külfeti olan tanıdığından kendini kurtarmaya, arzuların hayata geçeceğine, mutlu zamanlara, karlı iş yapacağına, mala gelecek artışa, akrabalarla muhabbete, devlette mevkiye çıkacağına, mutluluğa, merhametli arkadaşa yorumlanmaktadır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.