Rüyada “ Ceset ” Görmek

Ceset
Rüyada ceset görmek; rüyanızda ceset görmeniz yakın bir zaman içinde akrabalarınızdan birini kaybedeceğinizi işaret eder

Rüyada ceset görmek; rüyanızda ceset görmeniz yakın bir zaman içinde akrabalarınızdan birini kaybedeceğinizi işaret eder. Normalde rüyada görülen ölümler kişinin ömrünü uzatsa da vefat etmiş birini rüyanızda görmeniz akrabalarınızdan birini kaybedeceğimize işaret etmektedir.

Rüyada kokmuş ceset görmek; Rüyada görülen kokmuş ceset yada çürümüş bir beden görmeniz sıkıntılara ve hastalıklara işaret eder hane içinde huzur ve sıkıntıların olacağı ve uzun bir süre bu sıkıntıları üzerinizden def edemeyeceğinize işaret eder.

Rüyada Vefat Etmiş Akrabayı Görmek ; rüyanızda vefat etmiş bir akrabanızı görmeniz merhumun bu hayatta ( dünyevi ) sizlerden dua ve ziyaret beklediklerine işaret eder. Bu tarz görülen rüyalar ihmal edilmemeli bu rüyayı gördüğünüzde bir kişiye ölmüş olan akrabanız adına sadaka vermeniz yada onun adına Kuran okutmanızı ölmüş olan yakınınızın vede yakınlarınız ruhlarına şad olarak ahirette ruhlarının huzura kavuşmasına vesile olacağını unutmamalıyız.

Rüyada Bir Akrabanızı Tabut İçinde Görmeniz ; Rüyada akrabanızı yada kendinizi tabut içinde görmeniz de eğer görülen kişi akrabanız ise görmüş olduğunuz akrabanızın ailesinden birinin vefat edeceği,  eğer rüyada tabut içinde kendinizi gördüyseniz hastalık geçireceğinize işaret eder.

Rüyada Ceset Yakmak; Rüyada yaktığınız ceset yakın bir tanıdığınız yada akrabanız ise bu görmüş olduğunuz rüyanın anlamı düşmanlarınıza karşı galip geleceğinize ve sıkıntılardan kurtulacağınızı işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.