Rüyada “ Çeşme ” Görmek

Çeşme
Rüyada çeşme görmek rüya sahibinin ömrü hayatı boyunca hiç sefalete düşmeyeceğine, kötü yola sapmayacağına ve hak yemeyeceğine yorulur.

Rüyada Çeşme Görmek; Rüyada çeşme görmek rüya sahibinin ömrü hayatı boyunca hiç sefalete düşmeyeceğine, kötü yola sapmayacağına ve hak yemeyeceğine yorulur.Rüyada çeşme görmek bolluğa berekete işarettir. Rüya sahibi hayatı boyunca maddi ve manevi bakımdan bolluk içinde yaşayacaktır.Aynı zamanda çeşme görmek kısmet olarak ta bilinir kişinin iş ve özel hayatında kısmetinin açıldığı olarak ifade edilir. Çeşmenin bunlar gibi birden çok güzel yorumları vardır. Çeşme görmek kişide esenlik, sağlık, bol kazanç, mutluluk gibi bir çok güzellikler içerir.

Rüyada Çeşmeden Su İçmek; Rüyada çeşmeden su içmek rüya sahibinin Allah katında mümin sahibi olduğunu herkese yardım etmeye çalışan temiz yürekli bir insan oluğunu ifade eder.Bu tarz insanlar paradan puldan mal varlığından çok Allah yoluna kendilerini adar ona göre yaşarlar.

Rüyada Çeşme Yaptırmak; Rüyada çeşme yaptırmak kişinin manevi huzur verecek bir iş yapacağı ve bu sayede içinin ferahlık ile rahatlıkla dolacağı anlamına gelir.Kişi yapmış olduğu işlerle manevi huzura kavuşarak kendini Allah katında huzurlu hisseder.

Rüyada Çeşme Akması;Rüyada Çeşme Akması iki şekilde yorumlanır. Eğer su tatlı akıyorsa bu bolluğa ve berekete işarettir.Eğere su acı ve bulanık akıyorsa bu dertlere sıkıntılara delalettir.

Rüyada Çeşme Kapatmak; Rüyada çeşme kapatmak rüya sahibinin  israf  haramdır inancına bağlı olarak tutumlu, malının değerini bile ziyan israf etmeyen kişi olarak yorumlanır.Başka bir değişle çeşme kapatmak kişinin iş hayatında düşmüş olduğu maddi sıkıntılar nedeniyle kendine kısıtlama getirdiği anlamına da gelir.Kişi bu hareketiyle bir nevi de olsa kendini toparlama israftan kaçınma gibi huylar kazanmış olur.

Rüyada Çeşmede El Yıkamak; Rüyada çeşmede el yıkamak rüyayı gören kişi elini harama ve zinaya sürmez, hayatı boyunca yakalanacağı tüm olası hastalıklardan da bu rüya sayesinde kurtulmuş olur.Bu kişiler Allah katında tövbeye gelmiş geçmişte yapmış olduğu tüm hatalarından dolayı af dilemiş elini yıkayarak tövbeye etmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.