Rüyada “ Ceylan ” Görmek

Ceylan
Rüyada ceylan görmek genel olarak aşk ve sevgiye delalettir. Bu durumda rüyasında ceylan gören bir kişinin yakın zaman içerisinde karşısına aşık

Rüyada Ceylan Görmek; Rüyada ceylan görmek rüyada görülen ceylan genel olarak aşk ve sevgiye delalettir. Bu durumda rüyasında ceylan gören bir kişinin yakın zaman içerisinde karşısına aşık olabilecek ve sevebilecek bir kadının çıkabileceği söylenmektedir.Rüyada ceylan görmek ünlü rüya tabircilerimiz tarafından da farklı şekillerde yorumlanmıştır. Ebu Said el-Vaizin yorumuna göre: Rüyada ceylan görülmesi güzel bir hizmetçi ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında ceylan avına çıktığını görmesi; hizmetçisini aldatarak onunla evleneceğine, yine bir kimsenin rüyasında bir ceylana taş attığını görmesi; o kimsenin eşini boşayacağı na işaret eder. Cafer-î Sâdıkın yorumuna göre: Rüyada ceylan görülmesi dört şekilde tabir edilir. Bunlar da: Bir ceylan görenin bir eş alacağına, bir hizmetçiye sahip olacağına, bir evlada ve kadın sebebiyle mala kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Ceylan Avladığını Görmek; Rüyada ceylan avladığını görmek Bir kişi rüyasında genel olarak ceylan avladığını görürse bu rüya o kişinin karşısına çıkacak bir kadına aşık olacağına o kadını çeşitli şekillerde ikna edip etkileyerek evlenmeye ikna edeceği anlamına gelmektedir. Rüyada ceylan avlamak bir kişinin bir kadını çeşitli şekillerde kandırarak evlenmesi ve bu durumda çeşitli durumlarda kendi kısmetini kendi oluşturması anlamına gelmektedir.

Rüyada Ceylana Taş Attığını Görmek; Rüyada ceylana taş attığını görmek Bir kişi rüyasında ceylana taş attığını görürse bu rüya çeşitli günahların işleneceği anlamına gelmektedir. Genel olarak bir erkek tarafından görülüyorsa bu rüya karısını döveceği ona karşı çeşitli zulümler edeceği ya da karısını aldatacağı başka bir kadın ile görüşmeye başlayacağı anlamlarını içerebilir. Bu durumda kişi kendi karısına karşı büyük günahlar işleyecektir.

Rüyada Ceylan Yakalamak; Rüyada ceylan yakalamak  sevgiliye delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir ceylan yakalaması bir yakını ile tartışıp onu suçlayacağına, sonra da haksız olduğunu anlayıp ondan özür dileyeceğine, neticede de ondan büyük iyilik göreceğine delalet edilir. Rüyanızda avcılar tarafından bir ceylanın vurulduğunu görmeniz; bir yakınınızın tehlikeli bir hastalık geçireceğine  tabir edilir. Rüyanızda ceylan yakalamak; güzel bir hanımla (erkekle) evleneceğinize, fakat bu evlilikte beklediğiniz mutluluğu asla bulamayacağınıza, rüyanızda sürü halinde ceylanlar görmeniz birçok yeni iş ve mesleklerle karşılaşacağınıza ve bunların halli konusunda bir hayli zorluk çekeceğinize işaret eder.

Rüyada Karaca Görmek; Rüyada karaca görmek rüyayı gören kişinin gerçek ve kalıcı arkadaşlıklar kuracağına, onlarla dayanışma içinde olacağına, yaptığı fedakarlık kadar onlardan da fedakarlık göreceğine, bu yolda gösterdiği mücadelenin ve verdiği emeklerin de boşa gitmeyeceğine işaret eder. Aynı zaman da rüyada karaca görmek Rüya sahibinin kötü gün dostları edineceğine, bunun kendisine büyük güç ve moral olacağına, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek de çok iyi hissetmesine yarayacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.