Rüyada “ Çiçekçi ” Görmek

Çiçekçi
Gerçek yaşamda olduğu gibi, rüyalarımızda da çiçekler ya da görülen çiçekçi güzelliğin, cazibenin, sıcak duyguların, sevginin ve gençliğin simgesidir.

Rüyada Çiçekçi Görmek

Rüyada çiçekçi görmek; rüya sahibinin aşk hayatında yaşadığı huzursuzluklar nedeniyle belli bir süre sıkıntıya düşeceğine içine kapanı herkesten her şeyden uzak duracağına sevdiği kişiden beklediği sevgiyi göremeyeceğine işaret ederken aynı zaman da karşısına çıkacak olan müjdeli bir haberden dolayı tekrar mutlu olacak bu güzel haber rüya sahibinin en çok ta duygusal yönden mutlu olmasına sebep olacaktır.

Rüyada Çiçekçi Dükkanı Görmek

Rüyada çiçekçi dükkanı görmek; rüya sahibinin iş hayatı ve özel hayatın da çok güzel mutlu günler geçireceğine yaptığı her işinde başarı sağlayıp yüksek makamlara erişeceğine, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Çiçekçi Dükkanı Açmak

Rüyada çiçekçi dükkanı açmak; mülke gelecek bolluğa, şana ulaşmaya, sakin kalacağına, sıkıntı çekmeden elde edilen kazanca, sevince kavuşmaya, helal ziynete, ticari getirisi yüksek girişimler gerçekleştireceğine, huzura kavuşmaya, faydalı işler yapacağına aynı zaman da büyük anlam da hayır işine girmeye yorumlanır.

Rüyada Çiçekçiden Çiçek Almak

Rüyada çiçekçiden çiçek almak;  iş hayatın da yüksek makamlara gelmek isteyen kişilerin doğru adımlar atmaları sayesinde güzel yerlere geleceğine, yaptığı başarılı işlerin kişide maddi anlamda kazanç sağlaması yanı sıra manevi anlamda da mevki makam ve kariyer yönünden yükseleceğine de işaret eder.

Rüyada Çiçekçide Çalışmak

Rüyada çiçekçide çalışmak; kişinin bilmediği bir işe gireceğine çevresin de ona yakınlık gösteren dostları sayesinde bu işte dikiş tutturup ciddi anlamda yükseleceğine bu iş sayesinde eski düzenine kavuşup maddi anlamda kazanç sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Çiçekçiye Gitmek

Rüyada çiçekçiye gitmek;  rüya sahibinin uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine rivayet eder. Rüyada çiçekçiye gitmek aynı zaman da kişinin sıkıntıya gireceği işte tekrar düşünmesi gerektiğine, attığı adımlarda temkinli davranmasına herkesi kıskandıracak bir işe girmeye yorumlanır.

Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada çiçek görmek; rüyada görülen çiçek birden fazla şekilde yorumlanır. Örneğin çiçek demeti zenginliğe, kısmete, solmuş ve dökülmüş çiçek üzüntüye girmeye ve ölüme, birden fazla değişik çiçek görmek, hayırlı işlere girmeye işaret eder. Rüyasında bir kişi  kırmızı karanfil görülürse bu namuslu, hanım hanımcık ve terbiyeli bir hanım efendiye delalet eder. Eğer bir beyefendi rüyasında yerdeki karanfili alıyorsa bu o kişinin akrabadan zengin, asil, görgülü, güzel ve hanım hanımcık bir bayanla evleneceği anlamına gelir.

Rüyada Çiçek Almak

Rüyada çiçek almak; rüyada çiçek aldığını görmek hayırlı işlere, haberlere yorumlanır. Rüyasında çiçek alan kişi hayırlı ve mutluluk verici haberler almaya, sağlıklı mutlu bir ömür sürmeye yeni bir işe hayırlı bir kısmetin izle dünya evine girmeye işaret eder.

Rüyada Saksıda Çiçek Görmek

Rüyada saksıda çiçek görmek; evli kişiler için hayırlı bir evlat mutlu bir yaşantıya, bekar bir kimse için hayırlı bir kısmete yorumlanır. Evli kişinin saksıda çiçek görmesi aynı zamanda ailesinden olan bekar birinin evliliğine de işarettir. Eğer saksıdaki çiçek yeşermiş ve canlı ise hayırlı, güzel ve iyi işlere, eğer çiçek saksıdaki çiçek kurumuşsa bir ayrılığa ya da maddi kayba işaret eder.

Rüyada Çiçek Bahçesi Görmek

Rüyada çiçek bahçesi görmek; çok güzel bir rüya tabiri olup kişinin başına gelecek olan güzel ve müjdeli haberler almaya hayallerinin, dileklerinin ve umutlarının gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyasında çiçek bahçesi gören kişi yakın zaman da çok güzel bir evlada sahip olacak dünyası değişecektir.

Rüyada Çiçek Buketi Görmek

Rüyada çiçek buketi görmek; rüyayı gören kimseler için hayra, kısmete yorumlanır. Çiçek demeti henüz evlenmemiş, bekar hanım için izdivaca, evlenmemiş olan beyler içinde güzel ve mutlu haberlere irşat eder.

Rüyada Ağaç Çiçekleri Görmek

Rüyada ağaç çiçekleri görmek; kısmet, şans ve başarı anlamına gelir. Rüyada görülen ağaçtaki çiçekler beyaz ve sarı ise hayırlara yorumlanır. Bir kişi rüyasında ağaçtaki çiçekleri koklarsa bu kişinin sevdiği kişiden karşılık göreceğine hislerinde yanılmayacağına yorumlanır. Ağaç çiçekleri bazen de rahatı kaybetmeye, sağlığın tehlike altında olduğuna, hilekar bir akrabaya, ticari kayba yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.