Rüyada “ Çiğ Et ” Görmek

Çiğ Et
Rüyada çiğ et görmek kötülüklere, maddi ve manevi sıkıntılara işaret eder. Rüyada çiğ et görmek ya da pişmiş et görmek zor ve sıkıntıların yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Çiğ Et Görmek

Rüyada çiğ et görmek; rüyayı gören kişinin üzüntüden hastalanıp yataklara düşeceğine ve içine düştüğü zor durumu bir türlü kabullenemeyeceğine ve kendine yedirmeyeceğine rivayet edilir. Rüyada görülen çiğ et çok kötü bir rüya tabiri olup rüyayı gören kişinin göz yaşı döküp maddi ve manevi anlamda sıkıntı çekeceğine, çevresinde çok güvendiği kendi içinde biriymiş gibi gördüğü yakın arkadaşlarından beklenmedik bir anda büyük zararlar göreceğine, yaptığı ticari işlerde büyük kayıplar verip önüne duramaz bir hal alacağına ve borçların giderek çığ gibi artmasına işaret eder. Rüyada çiğ et görmek ya da yemek aynı zaman da rüyayı gören kişinin üzüntüden hastalanıp yataklara düşeceğine ve içine düştüğü zor durumu bir türlü kabullenemeyeceğine ve kendine yetiremeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Çiğ Et Pişirmek

Rüyada çiğ et görmek; çok kötü bir rüya tabiri olup rüyayı gören kişinin göz yaşı döküp maddi ve manevi anlamda sıkıntı çekeceğine, çevresinde çok güvendiği kendi içinde biriymiş gibi gördüğü yakın arkadaşlarından beklenmedik bir anda büyük zararlar göreceğine, yaptığı ticari işlerde büyük kayıplar verip önüne duramaz bir hal alacağına ve borçların giderek çığ gibi artmasına işaret eder. Rüyada çiğ et görmek ya da yemek aynı zaman da rüyayı gören kişinin üzüntüden hastalanıp yataklara düşeceğine ve içine düştüğü zor durumu bir türlü kabullenemeyeceğine ve kendine yetiremeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Çiğ Et Atmak

Rüyada çiğ et atmak; rüya sahibinin verdiği sözleri yerine getirmemesi insanların duygularıyla oynamasından dolayı gerek iş hayatın da gerekse çevresinde ki insanların güvenini kaybedip maddi ve manevi büyük boşluğa düşeceğine, tüm kapıların yüzüne kapanıp çevresinde ona yakın kimsenin kalmayacağına yorumlanır. Rüyada çiğ et atmak ya da attığını görmek rüya sahibinin bilgisi olmayan daha önce eğitim almamış bir işe kalkışıp büyük risk alacağına bu işin kişide ciddi anlamda maddi kayıplar vermesine neden olacağına yorumlanır.

Rüyada Çiğ Et Yemek

Rüyada çiğ et yemek; rüyada et yediğinin görmek farklı şekiller de yorumlanır. Rüyada görülen çiğ et hayırlı işlere, yüksek mertebeye ermeye, kısmete yorumlanırken, rüyada pişmiş et yemek ise kız çocuğunuzun olmasına mallarınızın artacağına yorumlanır. Rüya tabircileri etin yeniliş şeklinin de rüya tabirini değiştirdiği söyleniyor. Çatal ile yenilen et büyük bir ziyafete çağrı yapmaktadır. El ile pişmiş etin yenilmesi ise helal paranın kazanılması olarak görülmektedir.

Rüyada Çiğ Et Kusmak

Rüyada çiğ et kusmak; rüya sahibinin kendi hataları ve düşüncesiz davranışları yüzünden sorunlar ve sıkıntılar yaşayıp hayır getirecek bir işte hüsrana uğrayacağına, istemeyerekte olsa yaptığı anlamsız hatalar yüzünden çevresinde onu seven insanların kalplerini kıracağına, küçük sorunları abartıp tartışmalara yol açacağına yorumlanır. Kişinin kendi eli ile kısmetine mani olacağı ve onu tepeceği ile tabir edilir.

Rüyada Çiğ Et Toplamak

Rüyada çiğ et toplamak; rüyada çiğ et topladığını görmek rüyayı gören kişinin sadece kendi sıkıntılarıyla değil başkalarının sıkıntılarıyla da uğraştığına bu sebepten dolayı hem sağlığını tehlikeye sokup hemde gereksiz yere stres ve sıkıntı yaşayacağına işaret ederken bu rüyayı gören kişiler aynı zaman da yaptığı tüm işlerde duygularına yenik düşüp acıma duyguları fazla olduğu için daima maddi ve manevi anlamda zararlara girer. Rüyada çiğ et toplamak ve yemek, sorunların ardından daha büyük sıkıntıların ve dertlerin geleceğine, aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına yorumlanır.

Rüyada Çiğ Et Dağıtıldığını Görmek

Rüyada çiğ et dağıtıldığını görmek; rüya sahibinin iş hayatında büyük stres ve krize sebep olacak bir işe gireceğine bu işte yapılan her adımda ciddi anlamda maddi zarar göreceğine, aynı zaman da habersiz dedikodulara maruz kalıp sevdiği insanların gerçek yüzünü göreceğine işaret eder. Rüyada çiğ et dağıttığını görmek, aynı zaman da  elinde imkan varken yapmadığı bir işten ötürü hayıflanan rüya sahibinin, işlerle ilgili olarak büyük bir şevkle ve sabırla çalıştığına,

Rüyada Çiğ Et Yendiğini Görmek

Rüyada çiğ et yendiğini görmek; rüya sahibinin çevresinde yakın olan kimselerin ve evine sürekli girip çıkan kişilerin yapmış olduğu olumsuz yalan yanlış dedikodulara maruz kalıp ciddi anlamda zarar göreceğine aynı zaman da hane içinde yakın zaman da ölüm haberi alınacağına yorumlanır. Rüyada çiğ et yemek ya da yendiğini görmek başka bir değişle alınan borçların ödenemeyeceğine, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine işaret eder.

Rüyada Çiğ Et Kesmek

Rüyada çiğ et kesmek; rüya sahibinin aile üyeleri ve yakın gördüğü arkadaşları ile girmiş olduğu bir işte bol kazanç sağlayıp maddi bolluğa ereceğine fakat bu bolluğun uzun sürmeyip işlerin aksine gideceğine ve tüm elde ettiği kazançları kaybedeceğine,  ok büyük bir dostluğun bozulacağına ve hanedeki bolluk ve bereketin kaçacağına yorumlanır.

Rüyada Çiğ Et Taşımak

Rüyada çiğ et taşımak; hane içinde tartışmalara, maddi sıkıntılara düşmeye, alınan ani kararlar yüzünden ciddi anlamda zarar görmeye, çevresinde güvendiği kişilerden zarar görmeye, sağlık sorunlarına, yapılan ve girilen her işte başarısız olmaya yorumlanır. Rüyada çiğ et taşıdığını görmek aynı zaman da sağlıkla ilgili olarak büyük bir soruna sebep olacak bir alışkanlık edinileceği ne, eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine işaret eder.

Rüyada Çiğ Et Çiğnemek

Rüyada çiğ et çiğnemek; iş konusunda  destek olunan bir kişiden ihanet görüleceğine ve manevi olarak zor günler geçirileceğine yorumlanır. Rüyada görülen çiğ et aynı zaman da sizi çok seven her konuda destek çıkan bir yakınınızın sebepsiz yere kalbini kırıp onu üzeceğimize, sevimsiz bir tartışmanın içinde kalacağınıza ve huzurunuzun kaçacağına işaret eder.

Rüyada Çiğ Et Yıkamak

Rüyada çiğ et yıkamak; çevrenizde ölen kişilerin arkasından konuşup dedikodu yapmaya yorumlanır. Bu rüya insanlar arasında tartışmalara, sıkıntılara, sevil memeye işaret eder. Rüyada yırtıcı bir hayvanın etinin yıkandığını görmek, zina yapmaya delalet etmektedir. Bir insanın etinin yıkandığı’nın görülmesi hastalık, ağrı ve kötülüğe işaret edilmektedir.

Rüyada Pişmiş Et Görmek

Rüyada pişmiş et görmek; et rüyalarının aksine hayırlı ve güzel rüya şekli olup kişinin iş hayatında şansının ve kısmetinin açılacağına maddi anlamda bolluğa ereceğine, aldığı kararlar ve yaptığı işlerde büyük başarılar sağlayacağına arkadaşlarına karşı saygınlığıyla tanınacağına yorumlanır. Rüyada pişmiş et görmek başka bir değişle  rüya sahibinin kazandığı helal ve makbul olan paraya rivayet edildiği gibi maddi gücünün de çoğalacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.