Rüyada “ Çiğ Kıyma ” Görmek

Çiğ Kıyma
Rüyada çiğ kıyma görmek, yeni çekilmiş ve görünüş itibari ile berrak olan kıyma hayra yorumlanmış olup, kazancın artacağına, ferah bir düzeye ulaşmaya işaret eder.

Rüyada çiğ kıyma görmek, yeni çekilmiş ve görünüş itibari ile berrak olan kıyma hayra yorumlanmış olup, kazancın artacağına, ferah bir düzeye ulaşmaya işaret eder. Gören kişi için hanedeki mutluluğa, yeteri kadar kazanmaya, bolluk içinde olmaya delalet eder. Fakat gördüğünüz kıyma kararmış, yahut bayat bir şekilde ise, şer olarak tabir edilmiştir. Görülen bu rüya üzücü haberler almaya, sizi maddi ve manevi anlamda sıkıntı içinde bırakacak olayları bildirir. Bu rüyayı görenin işlerinin bozulacağına, borçlanacağına, üst üste yaşayacağı keder ve sıkıntılara rivayet edilmiştir. Ayrıca görülen bu rüya yakın birinin kaybını duymaya, sağlık sorunları yaşamaya yorulur. Alimler nazarında dikkat edilmesi gereken biri rüya olup, gören kişinin yaşanabilecek problemlere karşı sabır içerisinde ve önlem alması gerektiğine yorumlanır. Rüyada çiğ kıyma görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere iletebilir, yorum talebinde bulunabilirsiniz. Saygılarımızla…

Rüyada Çiğ Kıyma Görmek Diyanet 

Rüyada çiğ kıyma görmek diyanet yorumuna göre, taze kıyma hayra bayat kıyma şer ve üzüntüye işaret olunur. Gören kişi için farklı anlamlara tabir edilen bu rüya, kişinin gördüğü rüyadaki ayrıntılar da rüyanın yorumu için elzem olmaktadır. Aynı zamanda rüya sahibinin yaşadığı kötü günler yüzünden, uzun süreli kendisini toparlamak için uğraş vereceğine, bu dönemde yıpranacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Çiğ Kıyma Yemek

Rüyada çiğ kıyma yemek, yasa dışı işler içinde olmaya, kazanılan haram mal ve mülke işaret eder. Gören kişinin durumunun iyi olmasına rağmen, her daim tedirgin ve huzursuzluk içinde olmasına, kazandığı mal ve mülkün kendisine hayır getirmeyeceğine tabir edilmiştir.

Rüyada Çiğ Kıyma Yoğurmak

Rüyada çiğ kıyma yoğurmak, erkek için zorlukla elde edilecek maddiyata, bekar bir kadın için ise, tanıdığınız bir erkek ile yakınlaşmaya işaret eder. Bu kişi ile evlilik yolunda ilk adımı atmaya delalet eder. Evli kişiler için ise, türlü zorluklardan sonra erilecek rahata yorumlanmıştır.

Rüyada Pişmiş Kıyma Görmek

Rüyada pişmiş kıyma görmek, çiğ kıyma görmenin aksine hoş tabirler içerip, imrenilen bir hayata sahip olmaya işaret eder. Kişinin kazancı bol, gönlü bol biri olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin elinde olan mal ve mülkün emanet olduğunun bilincinde olup, ihtiyaç sahipleri ile paylaşmaktan çekinmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Çiğ Kıyma Almak

Rüyada çiğ kıyma almak, rüya sahibinin kendi kendisini sıkıntı içerisinde bırakacağına, yok yere başına sorun açacağına işaret eder. Gören kişinin girdiği iş ve özel hayatında daha temkinli ve dikkatli davranması gerektiğini bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.