escort alanya

Rüyada “ Çiğ Tavuk Eti ” Görmek

Çiğ Tavuk Eti
Rüyada çiğ tavuk eti görmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup, kişinin kazanma hırsı yüzünden yanlış yollara sapmasına işaret eder.

Rüyada çiğ tavuk eti görmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup, kişinin kazanma hırsı yüzünden yanlış yollara sapmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hatalı davranışlar içersinde olacağına, hataya düşüp günahkar davranışlar sergileyeceğine delalet eder. Rüyada çiğ tavuk eti görmek, yasal olmayan işler içersinde olmaya, yanlış arkadaşlıklar yapmaya, can yakmaya, ah ve beddua almaya tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin maddiyat uğruna harama yönelmesine, başkasının malında gözü olmasına rivayet edilmiştir. Rüyada çiğ tavuk eti görmek, kişinin çok para kazanma hırsı ile tekin olmayan insanların yanında bulunacağına yorulur. Aynı zamanda bu rüya kişi için uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin hatalarından dönmesi gerektiğine yorumlanmıştır. Rüyada çiğ tavuk eti görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Çiğ Tavuk Eti Görmek Nedir

Rüyada çiğ tavuk eti görmek, kişinin harama meyletmesine, hataya düşmeye, yaptıkları ile çevresindeki insanları üzmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin elindekiyle yetinmediğine başkasının malı ve mülkünde gözü olmasına rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin bir an önce yanlışlarından dönüp tövbekar olması gerektiğine, yoksa başlarından bela ve musibetin eksik olmayacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Çiğ Tavuk Eti Yemek

rüyada çiğ tavuk eti yemek, rüya sahibinin iyi ve güzel davranışlarını bırakacağına zenginlik uğruna hataya saplanacağına ve harama bulaşacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kazanma uğruna adını lekeleyeceğine, yolsuzluk gibi olayların içersinde olacağına delalet eder. Fakat bu rüyayı görenlerin yanlışlarının farkına varıp hatadan döneceğine tabir olunur.

Rüyada Çiğ Tavuk Eti Almak

Rüyada çiğ tavuk eti almak, rüya sahibinin onaylamadığı bir takım işlerin altına imza atmasına, maddi çıkar içersinde olmana işaret eder. Bu rüyayı görenlerin beklentilerine karşılık bulamayacağınahüsrana uğramaya delalet eder. Görülen bu rüyada kişinin yaptığı hatalar ve yanlışlar ile kalmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Çiğ Tavuk Eti Temizlemek

Rüyada çiğ tavuk eti temizlemek, rüya sahibinin nefsine yenik düşecek işler içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hak yolunan uzaklaşacağına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin yanlış çevre ve arkadaşlıklar edineceğine rivayet edilmiştir.

Rüyada Çiğ Tavuk Eti Pişirmek

Rüyada çiğ tavuk eti pişirmek, kişinin hayır görmeyeceği işler içernde olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu yolda elde etmiş olduğu maddiyatı geldiği gibi kaybedeceğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.