escort alanya

Rüyada “ Çiğ Tavuk ” Görmek

Çiğ Tavuk
Rüyada çiğ tavuk görmek, hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup kişinin harama yönelmesine, çevresindekilerin gıybet ve dedikodusunu yapmaya işaret eder.

Rüyada çiğ tavuk görmek, hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup kişinin harama yönelmesine, çevresindekilerin gıybet ve dedikodusunu yapmaya işaret eder. Bu rüyayı görenler için uğursuzluk getireceğine, kısa dönemlide olsa bela ve musibetler yaşamaya delalet eder. Rüyada çiğ tavuk görmek, kişinin maddi hırsı yüzünden harama meyletmesine, bu parayı evine sokmasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin sık sık insanların arkasından konuşmasına, dedikodu yapıp günah işlemeye rivayet edilmiştir. Rüyada çiğ tavuk görmek, hataya düşmeye, yanlış arkadaşlıklar edinip ziyana düşmeye yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin sağlık sorunlarından müzdarip olmalarına, ruhi bunalım yaşadıklarına yorumlanmıştır. Rüyada çiğ tavuk görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Çiğ Tavuk Görmek Nedir

Rüyada çiğ tavuk görmek, kişinin elinde bulunan az malı çoğaltmak adına harama girmesine, yasal olmayan işler içersinde olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenler için uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin hatalarından vazgeçmesi gerektiğine, tövbe edip hak yoluna dönmesi gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya yaşanan bazı olumsuz olayların ve sorunların ardından gelecek aydınlık günlere tabir edilmiştir.

Rüyada Çiğ Tavuk Yemek

Rüyada çiğ tavuk yemek, günah işemekten korkmayan, insanların hakkına giren, haram yiyen birine işaret eder. Görülen bu rüya insanlar hakkında haksız ithamlarda bulunmaya, yalan konuşmaya, dedikodu yapıp insanların arasını açmaya delalet eder. Aynı zamanda hatalardan ders alınmadığına, yanlışta ısrar etmeye yorumlanmıştır.

Rüyada Çiğ Tavuk Pişirmek

Rüyada çiğ tavuk pişirmek, rüya sahibinin yaptığı hatalı davranışlardan dönmesine, tövbekar olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenleri hayıra yöneleceklerine, iyi ameller içersinde olup ailesine ve çevresine karşı hayırlı bir insan olacağına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda darlığın sona erip bolluğa nail olmaya yorulur.

Rüyada Çiğ Et Yiyen Birini Görmek

Rüyada çiğ et yiyen birini görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan ve kişinin dedikodusunu yapıp zarar görmesini sağlayan birinin varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çevresinde bulunan art niyetli insanların varlığına dikkat etmesi gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda dost görünümlü düşman olarak da yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.