Rüyada “ Çiğ Yumurta ” Görmek

Çiğ Yumurta
Rüyada çiğ yumurta görmek, çekilecek sıkıntıya, zorluktan sonra gelecek kolaylığa ve yakın bir zaman içinde yaşayacağınız sınav olarak tabir edilir.

Rüyada çiğ yumurta görmek, çekilecek sıkıntıya, zorluktan sonra gelecek kolaylığa ve yakın bir zaman içinde yaşayacağınız sınav olarak tabir edilir. Gören kişinin problemli bir dönem yaşayacağına, lüks istekleri bir tarafa bırakarak, temel ihtiyaçları için bile bir hayli zorlanacağına işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin yaş ve karakter olarak tam bir olgunluğa erişmediğine, vereceği karar ve yaptığı davranışlarda hep başkası neder düşüncesi ve korkusu taşıdığına delalet eder. Öz güven eksikliğine, iş ve sosyal yaşamdaki rakiplerinize karşı pasif kaldığınıza, karar vermekte geç kaldığınıza rivayet edilir. Rüya sahibinin bu duruma bir an önce çözüm bulması gerektiğine, böyle devam edilirse, maddi ve manevi anlamda bir çok sorunlar yaşayacağına yorulur. Rüyada çiğ yumurta görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.

Rüyada Çiğ Yumurta Görmek Nedir

Rüyada çiğ yumurta görmek, rüya tabircileri tarafından farklı anlamlar ile tabir edilmiş olan bu rüya, kadın için, doğurganlığa, gebe kalmaya işaret eder. Erkek için geçim derdi içinde olmaya, kendisi ve ailesi için gerekli temel ihtiyaçlar için uğraş içinde olmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin girdiği bir işten son anda vazgeçmeye yada kişinin ticari cesaretinin gelişmediği olarak da yorumlanır.

Rüyada Çiğ Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada çiğ yumurta sarısı görmek, bekar kişiler bazen neşe bazen de kırıcı tartışmalar yaşayacağı biri ile evlilik yapacağına, bu durumun ilerleyen zamanlarda yerini sevgi ve anlayışa bırakacağına işaret eder. Gören kişinin ömrünü geçireceği kişi olarak tabir edilen bu rüya evli kişiler için ise, çocuk habercisidir.

Rüyada Çiğ Yumurta Yemek

Rüyada çiğ yumurta yemek, kişinin çok hırslı bir yapısı olmasına, başarı adına her yolu mubah saymasına işaret eder. Gören kişiler için tek amaçlarının ilerde güç sahibi olmak, yükseklerde yer tutmak olduğunu bildirir.

Rüyada Çiğ Yumurta Kırıldığını Görmek

Rüyada çiğ yumurta kırıldığını görmek, hamile birinin bu rüyayı görmesi, çocuğunun cinsiyetinin belli olmasına işaret eder. Bazen de kişinin evlatlarının yaşayacağı sınav olarak da tabir edilir.

Rüyada Çiğ Yumurta Akı Görmek

Rüyada çiğ yumurta akı görmek, kendinden fayda sağlanacak ilme sahip olmaya, aniden ele geçecek paraya işaret eder. Rüyada pişmiş yumurta görmek ise, şans ve kısmetin ayağınıza kadar geleceğine delalet eder. Rüya sahibinin düşünceli davrandığı sürece kaybetme gibi bir durumun söz konusu olmayacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.