Rüyada “ Çıkmaz Sokak ” Görmek

Çıkmaz Sokak
Rüyada çıkmaz sokak görmek Hayallerin ve emeklerin boşa çıkmasına, hayatın ve işlerin berbat olmasına, kişinin elindekini avucundakini kaybetmesine işaret olarak gösterilir.

Rüyada Çıkmaz Sokak Görmek; Rüyada çıkmaz sokak görmek Hayallerin ve emeklerin boşa çıkmasına, hayatın ve işlerin berbat olmasına, kişinin elindekini avucundakini kaybetmesine, bunalıma girmesine ve uzun zaman toparlanamamasına alamet eder.Rüya sahibinin iş hayatında yaşamış olduğu çöküntü günlerin devam edeceğine şansızlığının bir türlü yakasını bırakmayacağına işinde olan sıkıntıların aynı zaman da sosyal hayatını ve ailevi durumunu da etkileyeceğine aile içi ayrılıkların kopukların olacağına işaret olarak gösterilir.Çıkmaz sokak görmek kişinin yaşamında yolun sonu olduğunu gösterir Kişiyi bir nevi ölüme terk eder.

Rüyada Çıkmaz Sokağa Girmek; Rüyada çıkmaz sokağa girmek  Kötü günlerin kapıda olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatını idam ettirdiği işini kaybedeceğine, iflasın eşiğine geleceğine, parasız kalacağına, ailesinin geçimini sağlayamaz noktaya geleceğine ve çok zor günlerle sınav edileceğine işaret eder.Aynı zamanda çıkmaz sokak kötülüğe işaret edildiği gibi iyiliğe de yorumlanır. Kişinin iş hayatında düzenine girdiğini maddi ve manevi anlamda bolluğa ve berekete erdiğini göstermiş olduğu başarılarından dolayı da mevki ve makam yönünden yükseldiğini işaret eder.Kişinin bu başarısı hem ailesi hem de çevresine karşı büyük bir mutlulukla karşılanır.

Rüyada Çıkmaz Yola Girmek; Rüyada çıkmaz yola girmek rüya yorumların da çıkmaz sokağa girmekle aynı yorumlanır Kişi, sürekli eksik ve hatalı işler yapması nedeni ile kariyerini kaybedebilir ya da itibarı zedelenebilir. Bu durumda kendisi için kazancının ve saygınlığının düşmesine sebep olacak demektir.Bu rüya sahiplerinde aksilikler bir türlü kişinin yakasını bırakmaz her konuda önüne bir engel olarak çıkarlar. Bu olaylar kişiyi ruhsal yönden rahatsız ettiği gibi maddi ve manevi yönden de sıkıntılara gireceğine işaret olarak gösterilir.

Rüyada Yolunu Kaybetmek; Rüyada yolunu kaybetmek  Kişinin, gerçekliği olmayan işlere gireceğine ve bu işten hem maddi hem de manevi anlamda zarar göreceğine işaret olarak gösterilir. Kişi çevresindeki insanların kulaktan duyma sözlerine inanarak  yalan yanlış bir çok hataya girer ve bu hatalardan zarar görür.Bu yapmış olduğu hatalar kişinin iş hayatında ve aile hayatında kopuklara sebep olarak gösterilir.

Rüyada Yoldan Çıkmak; Rüyada yoldan çıkmak ya da doğru yoldan çıkmak meşru olmayan yani kanunlar karşısında yasal, hak katında da doğru olmayan yollara sapmaya, bu şekilde menfaat elde etmeye, kendine pay çıkarmaya çalışmaya ve kolay yoldan zengin olmanın hesaplarını yapmaya delalet eder. Rüyada yoldan çıkmak Allah katında yolundan sapmak ola gösterilir kişi çıkarları doğrultusunda ve daha fazla kazanmanın vermiş olduğu hırsla insanların haklarını yiyerek yükselmeyi ve zengin olmayı kendine yer edinmiştir. Bu tavrı kişinin aç gözlülüğü ve bitmek tükenmek bilmeyen hırslı lığı olarak ifade edilir.

Rüyada Çıkmaz Sokakta Kaybolmak; Rüyada çıkmaz sokakta kaybolmak   gelişi güzel ya da has bel kader yaşayan kişiye delalet eder. Bu kişi hayatın anlamını sorgulamadan, önemini kavramadan günü birlik yaşayan, kendini kaderine bırakmış kimse şeklinde ifade edilir.Rüyada çıkmaz sokakta kaybolmak kişinin iş hayatında sıkıntılar çektiğini dönüşümü olmayan yollara girdiğini maddi ve manevi anlamda huzursuzluğa ereceğini işaret eder. Aynı zamanda kişi başındaki uğursuzlukları atlatamayarak her defasında karşısına çıkmasına engel olamamıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.