Rüyada “ Çilek ” Görmek

Çilek
Rüyada çilek görmek çoğunlukla özel hayat olarak tabir edilir.Özel hayatta ağız tadına ve huzura işaret ederken, sıkıntılı sıkıntılı günlerin ardından gelecek olan güzel günlere de işaret eder

Rüyada Çilek Görmek; Rüyada çilek görmek çoğunlukla özel hayat olarak tabir edilir.Özel hayatta ağız tadına ve huzura işaret ederken, sıkıntılı günlerin ardından gelecek olan esenliğe ve güzel günlere de delalet eder. Rüyada görülen çilek şık ve zarif olmak anlamına gelir. Zamanında görülen olgun, kırmızı ve tatlı bir çilek müjdeli bir haber almaya işaret eder.Bir kadın çileği dalından toplayıp yerse o kadının evlatları hayırlı ve güzel olur. Rüyada çilek görmek  evli olmayan bir kişinin dalından çilek toplaması  karşısına hayırlı kısmetler çıkacağına delalet eder. Rüyasında çilek gören ve yiyen kişinin evlilik hayatı da aşk hayatı da huzur ve aşk içinde geçer, ağız tadı bozulmaz.Bu kişiler hem maddi hemde manevi bakımdan huzura ermiş kişilerdir

Rüyada Çilek Almak; Rüyada çilek almak kişinin yaşamış olduğu sağlık sorunları sona erecek hastalığının ilacını bulacak rahatsızlığına özel kişide hiç bir sorun kalmayarak kişi kendisini eskisi gibi sağlıklı huzurlu mutlu hissedecek. Bu kişinin hayata bakışını değiştireceği gibi kişiyi tekrar eskisi gibi iş hayatında da devam etmesini sağlamasına da vesile olacak.Kişi böylelikle hem ailesine karşı hem de topluma karşı dik durabilecek maddi ve manevi anlamda çekmiş olduğu sıkıntılarına son bulduracaktır.

Rüyada Çilek Yemek; Rüyada çilek yemek en çok da rüyayı gören kişinin özel hayatında yaşanacak hayırlı gelişmelere alamet eder. Rüyayı gören kişinin sevdiğine karşılık alması ya da karşısına aşık olacağı kimsenin çıkması suretiyle mutluluğu yakalayacağına, güzel günler yaşayacağına ve onunla bir ömür yanak yanağa, dudak dudağa olup, bir yastıkta kocayacağı na işaret eder. Şansın ve kısmetin açılacağı anlamına gelir.Rüyada çilek yemek kişinin iş hayatında da büyük bir değişime uğramasını etki eder.Kişi sergilemiş olduğu başarılar sayesinde kendi iş yerine kazandırdığı gibi kendisi de makam ve mevki yönünden önemli derecede yükselişe ermiştir.

Rüyada Çilek Ağacı Görmek; Rüyada çilek ağacı görmek  ağız tadına, esenliğe ve ferahlığa işaret ederken aynı zamanda kişinin rahat edeceği tiril tiril kumaşlarla yapılmış olan giysiler alması ya da giymesi anlamına gelir.Rahatlığa kişiyi mutluluğa erdiren rüyadır kişiyi her yönden mutlu olmasını sağlayacak bolluk ve bereket içinde yaşamını sürdürecek her istediğini yapabilecek hale getirecek kişinin kısmetinin açık olduğuna işaret olan rüyadır.

Rüyada Çilek Bahçesi Görmek; Rüyada çilek bahçesi görmek kısa zamanda elde edeceğiniz birden fazla hayra ve nimete işarettir. Rüyasında çilek bahçesi bulunan kimse, arzu ve isteklerine kavuşur. Bu rüya bekar için kuracağı huzurlu ve sıcak bir yuvadır. Sabretmeniz gerektiğine ve bu sabrınız sonucunda birçok hayır elde edeceğinize işarete eder. Rüyada çilek bahçesi görmek aynı zamanda kişinin hayallerine, iç dünyasına, hedeflerine ve dileklerine delalet eder. Rüya sahibinin bir çilek bahçesi görmesi ise önünde sonunda hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Ham Çilek Görmek; Rüyada ham çilek görmek Rüyada olgunlaşmamış ham bir çilek gören kimse, büyük bir aşk yaşar. Bu rüya genellikle gönül ilişkilerine yorulur. Eğer bekar bir kimse bu rüyayı görse uzun süreli bir aşk ilişkisine girer. Karşınıza çıkacak ve çok seveceğiniz bir kişiye, onunla geçireceğiniz mutlu zamanlara ve sonunda evliliğe de yorulabilmektedir. Bazen de ham çilek, iş hayatında mutlu ve huzurlu bir döneme girip, tüm çalışmalarınızdan beklediğiniz sonuçları alacağınızın göstergesidir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. manticihanim.com dedi ki:

    bilgiler için teşekkürler