escort alanya

Rüyada “ Çilek Kokusu Aldığını ” Görmek

Çilek Kokusu Aldığını
Rüyada çilek kokusu aldığını görmek, rüya sahibi için çok güzel günlerin yakın olmasına, genç kimseler için yeni bir aşka ve beraberliğe rivayet edilmiştir.

Rüyada çilek kokusu aldığını görmek, rüya sahibi için çok güzel günlerin yakın olmasına, genç kimseler için yeni bir aşka ve beraberliğe rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin gönül yaşamı ile alakalı olup kalbi boş kimselerin beklenmedik bir anda büyük bir sevgi ile bağlanacakları biri ile tanışmaya vesiledir. Rüyada çilek kokusu aldığını görmek, kişinin güzel gelişmeler yaşamasına, müjdeli havadisler almasına, hayatında yaşanacak olumlu gelişmelere işaret eder. Görülen bu rüya bekar kimseler için evlilik yolunda ilerlemeye, evli kimseler için ise, kişinin eşini mutlu edecek gelişmeler içersinde olmasına, haneye huzur ve mutluluğun gelmesine tabir edilmiştir. Rüyada çilek kokusu aldığını görmek, sevnlerin birbirine karşı hediyeler almasına, yoğun duygular içersinde olmaya yorulur. Rüyada çilek kokusu aldığını görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Çilek Kokusunu Aldığını Görmek İslami

Rüyada çilek kokusu aldığını görmek islami yorumuna göre, kişinin sevip sayacağı hürmet görüp, göstereceği biri ile hayatını birleştirmesine işaret eder. Ünlü rüya alimlerinden Abdulgani Nablusi (r.a) buyurmuşturki rüya çilek kokusu aldığını gören, hayırlı bir eş ve kendinden memnun kalınacak hayırlı bir evlata sahip olmaya diye tabir etmiştir. Aynı zamanda bu rüya kişinin geçim derdi yaşamadan hayatını sürdüreceğine yorulur.

Rüyada Çilek Kokulu Parfüm Sürmek

Rüyada çilek kokulu parfüm sürmek, rüya sahibinin sevdiği kişi ile gönlünce yaşamasına, evlilik kurmaya, olumlu gelişmeler yaşamaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerinde olmasına delalet eder.Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin sevdiğini sevindirecek, romantik yaklaşımlar içersinde olmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Çilek Görmek

Rüyada çilek görmek, çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin yeni başlangıçlar yapmasına, eski olumsuzlukları terk etmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında geniş rızıkla rızıklanmasına, istek ve arzuların gerçekleşmesine, kız evlada sahip olmaya, evliler için haneye katılacak ikinci evladın müjdecisidir.

Rüyada Koku Görmek

Rüyada koku görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber güzel ve hoş koku, özellikle kadınlar için hayatını birleştirecek biri ile tanışmasına, evlilik yolunda ilerlemesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin güzel bir haber alacakları olarak da tabir edilmiştir. Rüyada görülen kötü koku ise, üzüntü ve sıkıntı yaşamaya delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.