Rüyada “ Çilek Reçeli ” Görmek

Çilek Reçeli
Rüyada reçel görmek neye delalet eder. Rüyada reçel görmek İslami anlamı nedir? Rüyada reçel diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Çilek Reçeli Görmek

Rüyada çilek reçeli görmek; hayırlı kısmete işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler yakın zaman da murada erer, isteklerine kavuşur, büyük başarılı işlere imza atar tüm arzu ve isteklerine kavuşur. Çilek reçeli bazen de güzel bir aşk macerasıdır. Bu rüyayı gören aşık olur veya sevdiği kişi ile evlenir. Rüyada görülen çilek reçeli aynı zaman da özel hayatta ağız tadına ve huzura işaret ederken, sıkıntılı günlerin ardından gelecek olan esenliğe ve güzel günlere de delalet eder. Rüyada görülen çilek reçeli  şık ve zarif olmak anlamına gelir.

Rüyada Çilek Reçeli Yemek

Rüyada çilek reçeli yemek; rüyayı gören kimsenin ailesi bakımından çok şanslı olup istediği her şeyi elde edeceğine, rahat yaşantısı sayesinde maddi ve manevi anlamda hiç zorluk çekmeyeceğine, ailesinin desteği sayesinde kuracağı şirkette kısa zaman da yükselip bu şansının kariyer hayatında da devam edeceğine yorumlanır. Rüyasında çilek reçel yediğini gören kişinin büyük bir kısmetin üzerine oturacağı yorumu yapılır. Bu kişiler yakın zaman da hayırlı kısmete erer.

Rüyada Çilek Reçeli Yapmak

Rüyada çilek reçeli yapmak; rüyayı gören kişinin aklı ve mantığı sayesinde sağlam, planlı, kar getiren işlere gireceğine bu işlerde büyük kazançlar elde edeceğine, sadece bugününü değil ilerideki hayatını da garanti almaya çalışan, geleceğine ve geride kalan sevdiklerine bir şeyler bırakmak için uğraşan çalışmayı ve emek harcayarak bir şeyler yapmayı  seven kişilere delalet eder.

Rüyada Çilek Reçeli Satın Almak

Rüyada çilek reçeli satın almak; rüyayı gören kişinin hayırlı bir işe girip bu işte insanların hayır duasını alacağına, bok kazançlı işler yapıp kar elde edeceğine, yeni girdiği iş hayatında kısa zaman da kendini ve başarısını göstererek adını her yerde duyuracağına ailesiyle birlikte kısa süreli eğlenceli tatil düzenleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Çilek Görmek

Rüyada çilek görmek; çoğunlukla özel hayat olarak tabir edilir.Özel hayatta ağız tadına ve huzura işaret ederken, sıkıntılı günlerin ardından gelecek olan esenliğe ve güzel günlere de delalet eder. Rüyada görülen çilek şık ve zarif olmak anlamına gelir. Zamanında görülen olgun, kırmızı ve tatlı bir çilek müjdeli bir haber almaya işaret eder. Ünlü rüya alimimiz Caferi Sadıka göre rüyada Çilek görmek; Rüyasında çilek gören ve yiyen kişinin evlilik hayatı da aşk hayatı da huzur ve aşk içinde geçer, ağız tadı bozulmaz. Bu kişiler hem maddi hemde manevi bakımdan huzura ermiş kişilerdir

Rüyada Reçel Görmek

Rüyada reçel görmek; ağız tadına ve esenliğe yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kendi halinde yaşayan, kimsenin işine karışmayan, sakin davranışlar sergileyen, nerede ne yapmasını iyi bilen, ağır başlı bir kimse olduğuna gerek iş hayatında gerekse aile hayatında aldığı kararlarda ileriye dönük hareketler edip kırıcı davranışlarda bulunmayan, hak yolunda ilerleyip manevi huzura eren kişilere işaret eder. İslami rüya alimlerine göre rüyada reçel görmek; şans, kısmet, bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüyayı gören kimsenin hayatının huzur içinde geçip istediği, arzu ettiği tüm dileklerine kavuşacağına, şansının her daim açık olup dara düşmeyeceğine, yakın zaman da müjdeli bir haber alacağına yorumlanır. Diyanet yorumlarına göre rüyada reçel görmek; zorluklarla elde edilen rızka, kar getiren işlere girmeye,  mutluluk ve feraha ermeye, yakın zaman da sevindirici haber almaya delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.