escort alanya

Rüyada “ Çilek Yediğini ” Görmek

Çilek Yediğini
Rüyada çilek yediğini görmek, rüyada yenen çilek tadı hoş ve güzel ise kişinin kısmetinin açıklığına, iş ve özel yaşamındaki berekete işaret eder.

Rüyada çilek yediğini görmek, rüyada yenen çilek tadı hoş ve güzel ise kişinin kısmetinin açıklığına, iş ve özel yaşamındaki berekete işaret eder. Bu rüyayı görenlerin eline geçecek mal ve mülke, maddi imkanlara ve önüne çıkacak fırsatlara delalet eder. Rüyada çilek yediğini görmek, kişinin iş yaşamında bolluk içersinde olacağı bir döneme girmesine, girdiği işlerden alnının akı ile çıkmasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin özel yaşamında mutluluğu yakalamasına, huzurlu bir yuvaya sahip olmaya rivayet edilmiştir. Rüyada çilek yediğini görmek, geniş rızıklarla rızıklanmaya, sevdiği kişi ile beraber olmaya yorulur. Görülen rüyada yenen çilek acı ve olgunlaşmamış ise yaşanacak mali kayıplara ve özel yaşamdaki bazı problemlere yorumlanır. Rüyada çilek yediğini görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Çilek Yediğini Görmek Nedir

Rüyada çilek yediğini görmek, kişinin gönlündeki kişiyi bulmasına, isteklerine ulaşmaya, güzel ve imrenilen bir yaşama sahip olmaya işaret eder. Görülen bu rüya kişinin muradına ermesine, ağız tadının yerinde olmasına ve afiyete sahip olmaya delalet eder. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında geniş rızıklara sahip olmasına, büyük başarılar elde etmesine rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya aile saadetine ve huzur ve sevinç içersinde olmaya yorulur.

Rüyada Çilek Çiçeği Görmek

Rüyada çilek çiçeği görmek, özellikle bu rüyayı gören bayanların evli iseler hamile kalacaklarına işaret eder.Gören kişi hamile ise, ailesine ve çevresine karşı hayırlı bir evlat sahibi olacağına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin sahip oldukları bu çocuğun ilerde asil ve mevki makam sahibi biri olacağına yorulur.

Rüyada Bir Sepet Dolusu Çilek Görmek

Rüyada bir sepet dolusu çilek görmek, çevre tarafından sevilip sayılmaya, şan ve şeref sahibi olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin büyük bir servetin mirasçısı olacaklarına, ele geçen maddiyat sayesinde güç ve kudret sahibi olmaya delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin karekterli, dürüst biri olmasına yorulur.

Rüyada Kırmızı Ve Olgun Çilek Görmek

Rüyada kırmızı ve olgun çilek görmek, dünyevi nimetlere gönlünce sahip olmaya, yeni başlanılan bir işten hayır görmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kişinin hayallerine ulaşmasına, geçim derdi yaşamayacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin hane yaşamlarında sevgi ve muhabbetin bol olmasına yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.