Rüyada “ Cin Çağırmak ” Görmek

Cin Çağırmak
Rüyada cin çağırmak, size fayda sağlamayacak uğraş ve hayaller peşinde olmanıza, istenen bir iş yada olay için gereksiz hamlelerde bulunmaya işaret eder.

Rüyada cin çağırmak, size fayda sağlamayacak uğraş ve hayaller peşinde olmanıza, istenen bir iş yada olay için gereksiz hamlelerde bulunmaya işaret eder. Gören kişi için bir kaç anlamı bulunan bu rüya, kişinin gördüğü rüyanın geneli ile de yoruma açık bulunmuştur. Rüyasında cin çağırdığını görmek, kayıp olan bir eşyanızın yakın bir zaman içerisinde bulunacağınızı bildirir. Bazen de samimiyetiniz olan fakat daha önce herhangi bir alış veriş içinde olmadığınız birinden göreceğiniz destek ve mali yardıma yorulur. Aynı zamanda rüya alimleri bu düşün yorumu olarak yanlış seçim ve tercih içinde olmaya, hata ve günah işlemek olarak da yorumlamışlardır. Dikkat edilmesi gereken rüyalardan olup, kişinin kendisini ve yaşamını sorgulaması gerektiği olarak da yorumlanır.  Rüyada cin çağırmak, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilir, tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Cin Çağırmak Ne Demek

Rüyada cin çağırmak, uzun süre önce kaybedilen değerli bir eşyanın tekrar bulunacağının haberini verir. Gören kişi için maddi ve manevi değeri bulunan bu eşyanın kısa zaman içinde umulmayan bir yerden geri geleceğine tabir edilir. Ayrıca bu rüya kazanma ve dünya hırsı uğruna yanlışa sapmaya, sapkınlık ve bile bile kötülüğe girmeye yorumlanır.

Rüyada Cin Çağrılması

Rüyada cin çağrılması, kişinin çok isteyip, uzun süredir peşinde olduğu bir işin sahibi olmasına yorumlanır. Gören kişilerin yaşamlarını olumlu anlamda değiştirecek ve huzur duyacağı güzelliklerin cereyan edeceğine tabir edilir.

Rüyada Cin Çağıran Birini Görmek

Rüyada cin çağıran birini görmek, geçmişte bırakılan bir anı yada güzel bir olayın tekrar canlanmasına işaret eder. Kişinin bu durumdan büyük bir keyif ve mutluluk duyacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada Cin Gördüğünü Sanmak

Rüyada cin gördüğünü sanmak, kötü ve şerli biri ile karşılaşmaya, size karşı art niyet besleyen birisine yorumlanır. Gördüğünüz bu rüya yakın çevrenize karşı daha dikkatli olmanız gerektiğini bildirir.

Rüyada Cin Yüzü Görmek

Rüyada cin yüzü görmek, hilekar ve dolandırıcı birine yorulur. Düş sahibi için iş ve sosyal yaşamında kandırılabileceğini bildirir. Bu kişinin size karşı dost ve samimi gibi görünerek sırtınızdan geçinme derdi içerisinde olduğuna yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.