Rüyada “ Cinayet İşlemek ” Görmek

Cinayet İşlemek
Rüyada cinayet işlemek, rüya sahibi için hayır içermeyen bu rüya, kötü yola girmeye, kusurlu iş yapmaya rivayet olunur.

Rüyada cinayet işlemek, rüya sahibi için hayır içermeyen bu rüya, kötü yola girmeye, kusurlu iş yapmaya rivayet olunur. Gören kişiyi bekleyen zor günlere, şans ve kısmetin kapanmasına delalet eder. Her şeyin sarpa saracağına, düzenin bozulup, neşe ve mutluluğun kaybolmasını bildirir. Hevesle girilen işlerde hüsran ve hayal kırıklığı yaşamaya, umutların yitirilmesine işaret eder. Büyük umutlar ile adım atılan, emek ve para yatırılan işlerin bozguna uğraması olarak da tabir edilmiştir. İş ve özel yaşama dair, üst üste gelen sıkıntıların kişiyi moralmen çöküşe götüreceğine, uzun bir müddet bu durumun süreceğine rivayet edilmiştir. Kişiye uyarı niteliğinde olup, yakın bir zaman içinde içine düşülecek meşakkat ve çıkmazlara yorulur. Gördüğünüz bu rüya gelişecek olumsuzluklara karşı maddi ve manevi önlem içinde olunması gerektiğine yorumlanmıştır. Rüyada cinayet işlediğini görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Cinayet İşlemek Ne Demek

Rüyada cinayet işlemek, kötü bir işe ortak olmaya, yapılan bir haksızlığa bilerek göz yummaya işaret eder. Gören kişinin hatalı bir çevre ve davranışlar içinde olduğuna, bir an önce kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini bildirir. Aynı zamanda hayallerin hüsran ile sonuçlanmasına, büyük umutlar ile başlanılan bir işte maddi ve manevi kayıplar vermeye rivayet edilmiştir.

Rüyada Seri Cinayet İşlemek

Rüyada seri cinayet işlemek, çok zor günler yaşamaya, art arda alınacak darbelere işaret eder. Hiç umulmayan kişilerden zarar görmeye, umutların tükenmesine delalet eder. Gören kişi için bela ve sıkıntı yaşamaya, adeta hayatının en zor günlerini yaşamasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Namus Cinayeti İşlemek

Rüyada namus cinayeti işlemek, her ne kadar görünüş itibari ile tasvip edilmeyen bir iş olsa da alimler tarafından hayra işaret edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin büyük bir beladan kurtulmasına, hanesindeki mutluluk ve birliğin daim olacağına delalet eder.

Rüyada Cinayet İşlediğini Duymak

Rüyada cinayet işlediğini duymak, ruhi ve fiziki olarak dara düşmeye, buhranlar yaşamaya işaret eder. Gördüğünüz bu rüya hatalı kararlar almaya, iş ve sosyal yaşama dair mali sıkıntılar içinde olmaya delalet eder. Kişinin borçlarını ödeyemez duruma gelmesine, en yakınlarından dahi destek göremeyeceğine yorumlanmıştır.

Rüyada Adam Öldürmek

Rüyada adam öldürmek, kişinin aile yada akraba çevresinden birine vereceği yardım ve desteğe tabir edilmiştir. Gören kişi için geçmişte kendisini borçlu hissettiği, vefa borcu olan,  zorda kalan yakın bir arkadaşına göstereceği ilgi ve yardıma, içinde olduğu sıkıntıdan kurtarmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Birini Öldürmek

Rüyada birini öldürmek, hatada ısrarcı olmaya, yanlış olduğunu bile bile bir yolda ilerlemeye işaret eder. Gören kişi için uyarı olup, sürdürdüğü hayatın yanlışlığına, bir an önce tövbe edip, hak yoluna dönmesi gerektiğini bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.