Rüyada “ Çıngırak ” Görmek

Çıngırak
Rüyada çıngırak görmek, mutluluk içinde olacağınız bir habere ve iyilik ve hayırlı bir işe işaret eder. Rüyada görülen çıngırak size yapılan bir uyarıdır.
Etiketler:

Rüyada çıngırak görmek, mutluluk içinde olacağınız bir habere ve iyilik ve hayırlı bir işe işaret eder. Rüyada görülen çıngırak size yapılan bir uyarıdır. Görülen çıngırak bazen de aileye katılacak yeni bir birey yada evlat habercisidir. İslam alimlerinden imam-ı Nablusiye göre, rüyada görülen çıngırak, ikaz ve uyarılması gereken biri olduğunu bildirir. Aynı zamanda adım atmayı düşündüğünüz bir işin engellemeler ve terslikler ile dolu olduğunu gösterir demiştir. Gören kişinin atacağı adımda iyice düşünüp, ona göre karar vermesi gerektiğine yorumlanır. İhya yorumlarına göre ise, havadise, beklenen bir habere, manevi eksiklik olarak yorumlamışlardır. İslam alimlerinden İbn-i Sirin göre, bu rüya, hasımlığa, savaş ve harp başlayacağına, tartışma yaşanacağına rivayet edilir. Cabir Mağribi’ye göre ise, rüyada altın yada gümüş çıngırak görmek, husumet ve düşmanlık yaşanacağına tabir edilir. Rüyada bakır çıngırak görmek, laf anlamayan, cahil biri olan husumet olarak da yorumlanmıştır. Rüyada çıngırak görmek ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Çıngırak Görmek Ne Demek

Rüyada çıngırak görmek, hoş olmayan işlere, kavga, kırgınlık ve münakaşa yaşamaya delalet eder. Uzak bir yerden gelecek habere, yapılan bir davranış için alınacak ikaza işaret eder. Hayvanat ta görülen çıngırak ise, iyilik ve hayır göreceğiniz bir dost ve arkadaş olarak yorumlanmıştır. Rüyasında çıngırak gören kişi, sorunlar ile mücadele içinde olacağı bir dönem yaşayacağına rivayet olunur.

Rüyada Çıngıraklı Yılan Görmek

Rüyada çıngıraklı yılan görmek, korkunç ve zararlı bir düşmana delalet eder. Kendisinden ve yapacağı şer davranışlardan zarar göreceğiniz güçlü bir düşmana rivayet edilir. Hilekar ve alçak bir düşmana, sinsice yaklaşan hain birine tabir edilir. Rüyada çıngıraklı yılan tarafından ısırılmak, düşmana yenilmeye, oyun ve tuzaklarına düşmeye yorulur. Gören kişi için dikkat etmesi ve gerekli önlemi alması için bildirilen bu rüya, zor durumda kalınacağını gösterir. Çıngıraklı yılan öldürdüğünü görmek, mutlak bir zafere, düşmanların size yaklaşma cesareti gösteremeyeceklerine yorumlanmıştır.

Rüyada Çıngırak Sesi Duymak

Rüyada çıngırak sesi duymak, iş ve sosyal yaşama dair sizi bekleyen bir zorluğa tabir edilir. Kişinin bu süreçte metanetli ve sabır içerisinde olması gerektiği olarak da rivayet edilmiştir. Ayrıca çıngırak sesi, halk içinde geçimsizliğe, kaos ve maddi zorluğun habercisidir.

Rüyada Bebek Çıngırağı Görmek

Rüyada bebek çıngırağı görmek, diğerlerinin aksine hoş yorumlanmak ile beraber, aile içine katılacak fert olarak tabir edilir. Evli kimseler için bebek müjdesi, neşe ve sevinç duyulacak bir haber olarak yorumlanır. Aynı zamanda sevdikleriniz ile geçecek güzel zamanlar olarak da yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.