escort alanya

Rüyada “ Cinsel İlişki ” Görmek

Cinsel İlişki
Rüyayı gören kişi bekar ise kısmetinin açılacağı ve evleneceğine yorumlanır.Eğer evli biri ise mal sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek ; Bu rüya yorumunda İmam Cafer Sadık (a.s) şöyle tabir yapıyor rüyasında ilişkiye girdiğini gören kimse cinsel dürtülerinin uyarmasından dolayı bu rüyayı gördüğü ve bu rüyanın ise tabiri olmadığını anlatmıştır. Bazı alimlere göre ise, kişi helali ile cinsel ilişkiye girdiğini görür ise beklentilerinin gerçekleşeceğine, hanesinde huzur ortamı olacağına delalet eder. Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek, kişinin eşi ilcisel ilişkiye girdiğini görmesi, hanesinde mutluluğun yakın olmasına, eşler arası sevgi ve muhabbetin daim olacağına yorulur. Aynı zamanda bu rüya kişinin eşinden yana şanslı olmasına, anlayışlı, hürmetkar bir eşe sahip olmaya tabir edilmiştir.

*Rüyada Ölmüş Biri İle İlişkiye Girmek ; Rüyayı gören kişinin çevresindeki arkadaşlarından menfaat dileyeceğine yorumlanır. Bu rüyada boşalmadığını görmeniz ise kötü ye yorumlanır ve şer olayların başına geleceğine işaret eder.

Rüyada Ölmüş Eşinle İlişkiye Girmek ; Rüyada ölmüş olan eşiniz ile ilişkiye girdiğinizi görmeniz vefat etmiş birinden size kalacak servete yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Biriyle Öpüştüğünü Görmek ; Rüyayı gören kişi bekar ise kısmetinin açılacağı ve evleneceğine yorumlanır.Eğer evli biri ise mal sahibi olacağına işaret eder.

Hz. Danyal (a.s) Rüya Yorumu ; Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek bekar olan kişi için muradının gerçekleşeceğine yorumlanır. rüyada ilişkiye girdiği kişi den yardım göreceğine de işaret ettiği yorumlanır.

Not ; Allame Meclisi: Kendi helaliniz le cinsel ilişkiye girdiğinizi görmek; halk arasın da hürmete ve saygıya kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada Bakire Biriyle İlişkiye Girmek ; Rüyayı gören kişinin çevresinde düşmanlarına karşı galip geleceği ve kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Kız Kardeşinle İlişkiye Girdiğini Görmek ; Rüyayı gören kişinin kendine hayır getirmeyeceği işlere gireceği ve zarara uğrayıp mal kaybı yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Erkek Kardeşinle İlişkiye Girdiğini Görmek ; Rüyayı gören kişinin düşmanlarından zarar göreceğine ve fitne katarak rüya sahibini sıkıntıya  sokacaklarını yorumlanır.

Rüyada Yengeyle İlişkiye Girdiğini Görmek ; Rüya sahibin hayır getirmeyen işlere bulaşacağına yorumlanır ve düşman kazanacağı nada tabir edilir.

İbn-i Sirin Rüya Yorumu ; Rüyada kendi helaliniz yada tanımadığınız bir kişi ile ilişkiye girmeniz ilişkide Resul-i Ekrem’in (s.a.a) sünnetini gözetmeyen biri olduğunuza ve günah işlediğinizi yorumlanır. Rüyada Ölmüş birinin eşiyle ilişkiye girmek rüyayı gören kişinin bütün işlerinin bozulacağına ve maddi sıkıntı çekeceğine yorumlanır. Rüyada Düşmanınızla ilişkiye girmek rüya sahibinin düşmanıyla arasında sıkı bir dostluk başlayacağına yorumlanır. Rüyada Yaşlı biriyle ilişkiye girmek çevrenizde yardıma muhtaç kişilere yardım edeceğinize yorumlanır.

Rüyada Seviştiğini Görmek Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.