Rüyada “ Cinsel Organ ” Görmek

Cinsel Organ
Rüyada cinsel organ görmek neye delalet eder. Rüyada cinsel organ görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada cinsel organ görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Cinsel Organ Görmek

Rüyada cinsel organ görmek, rüyada bir kişinin herhangi bir sebepten dolayı toplum içinde cinsel organının görülmesi hoş karşılanmayan ayıp sayılan  toplumun örf adet kuralları dışında sayılan işlere yönelmesine işaret eder. Rüyada kişi cinsel organın göründüğünü ve bundan kızarıp bozarıp, yerin dibine girmek istercesine büyük bir utanç duyduğunu hissederse eğer, onu çekemeyen ve kıskanan kişileri çok memnun edecek bir olayla karşılaşmasına delalet eder. Rüyada cinsel organ görmek aynı zaman da zengin olmaya, bolluk ve bereket içinde hayat sürmeye, huzura ve kurulu düzen içinde yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüyada erkek cinsel organı görmek, hayırlı bir rüya olup kişinin hayata dahil tüm isteklerine kavuşacağına, yaşamış olduğu maddi ve manevi sıkıntılarının son bulacağına, karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmetiyle dünya evine gireceğine işaret eder.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyada kadın cinsel organı görmek, rüya sahibinin yaptığı tüm işlerde çelişkili davrandığına endişeleri yüzünden yaptığı işlerinde her zaman hatalı davranışlar sergileyeceğine korkularını yenemeyip duygularına yenildiklerine işaret eder. Bu rüya daha ziyade rüyayı gören kişinin iç dünyası ve duygusal yanı ile tabir edilir. Kişinin kişisel ve özel konularda memnuniyetsizlikleri olduğuna bu nedenle de huzuru tam olarak yakalamayı başaramadığına rivayet edilir.

Rüyada Cinsel Organ Ellemek 

Rüyada cinsel organ ellemek, rüyada bay bayan bir kişinin bir başkasının cinsel organını ellediğini görmesi kişinin kısa süreli duygu değişimi yaşayacağına yaptığı işlerinde mantıklı hareket etmek yerine duyguya yer vereceğine işaret eder. Rüyada cinsel organ ellemek aynı zaman da Rüyayı gören kişinin işinde çok başarılı olacağına, istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına işaret eder. Mesleki anlamda rüyayı gören kişinin muradına ereceği bunun da aile saadetini olumlu yönde etkileyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Cinsel Organının Kesildiğini Görmek

Rüyada c,insel organının kesildiğini görmek, bir kaç şekilde yorumlanır. Rüyada cinsel organının kesildiğini gören kişi yakın zaman da hanesinde ölüm haberi alacak, özlemini duyduğu evlada sahip olamayacak, yaşamış olduğu çevresinden ve iş yerinden ayrılmak zorunda kalacaktır. Bir başka tabire göre de cinsel organının kesildiğinin görülmesi maddi zarara uğrayacağı şeklinde yorulur.

Rüyada Cinsel Organının Uzaması Görmek

Rüyada cinsel organının uzaması görmek, rüyada görülen cinsel organın uzaması kişinin yakın zaman da yüklü miktarda servete konacağına, hayatının bir anda değişip kendini yepyeni farklı bir ortamda bulacağına işaret eder.

Rüyada Cinsel Organ Kesmek

Rüyada cinsel organ kesmek, rüyada cinsel organ kestiğini görmek kişinin yaşadığı şansızlık sebebiyle hayatının alt üst olacağına gerek iş hayatında gerekse özel hayatında bir türlü yakasını talihsizliklerin bırakmayacağına işaret eder. Rüyada cinsel organ kesmek aynı zaman da Rüya sahibinin eline geçecek bir fırsatı iyi değerlendiremeyeceğine ya da bir ihmali nedeniyle o fırsatı kaçıracağına sonra da çok pişman olup oturup ağlayacağına ve dövüneceğini tabir edilir.

Rüyada Cinsel Organ Tutmak

Rüyada cinsel organ tutmak, rüyada cinsel organ tuttuğunu görmek hayırlı bir rüya olup rüyayı gören kişinin feraha ve huzura ermesine işaret eder. Rüya sahibi çekmiş olduğu tüm sıkıntılardan kurtulacak refaha erecektir. Hayırlara vesile olan bu rüya kişinin hem bu dünyada hem de manevi hayatta esenliğe ermesine Mevlanın mümin kulları arasına girmesine yorumlanır.

Rüyada Cinsel Organdan Kan Geldiğini Görmek

Rüyada cinsel organdan kan geldiğini görmek, kan ile ilgili olan rüyalar genellikle edilemez rüyalar olup kişinin uykusunda görmesi ve istem dışı olması sebebiyle rüyanın bozulduğu anlamı taşır. Rüyada cinsel organından kan geldiğini görmek aynı zaman da büyük anlam da maddi sıkıntılar yaşamaya hanesinde hastalıkların meydana geleceğine kişinin hem çevresin de hem de iş ortamında huzursuz günler geçireceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.