Rüyada “ Cips Yemek ” Görmek

Cips Yemek
Rüyada cips yemek, aileden kalan yada kişinin zamanla elde ettiği mal ve mülkü bonkör ve sorumsuzca harcamalar sonucu kaybetmeye işaret eder.

Rüyada cips yemek, aileden kalan yada kişinin zamanla elde ettiği mal ve mülkü bonkör ve sorumsuzca harcamalar sonucu kaybetmeye işaret eder. Gören kişinin elinde olanın kıymet ve değerini bilemediğine, zevki sefa içinde geçecek belli bir dönemden sonra mali olarak zorluklar yaşamaya delalet eder. Rüya sahibi için uyarı anlamında olan bu rüya, kişinin yaptıkları için pişmanlık içinde olacağına fakat yaptığı gereksiz harcamalar yüzünden son pişmanlığın fayda etmeyeceğine tabir edilmiştir. Bazı tabircilere göre ise, bu rüya boşa harcanmış zamana, size fayda sağlamayacak işler peşinde olmaya yorulur. Gördüğünüz bu rüya yapmanız gerekenin, yaşamınıza çeki düzen verip, geleceğe dönük adımların atılması olarak da yorumlanır. Aynı zamanda elinize geçecek fırsatların hep böyle sürüp gitmeyeceği olarak da yorumlanmıştır. Rüyada cips yediğini görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Cips Yemek Ne Demek

Rüyada cips yemek, faydasını görmeyeceğiniz iş ve çevreye işaret eder. Gören kişinin son zamanlarda boşa vakit geçirdiğine, hayatı toz pembe hayaller üzerine kurduğuna delalet eder. Bu rüyayı görenlerin yaptıkları hata ve gereksiz harcamalar yüzünden yüksek miktarda borçlanacağına, ailesinin sert eleştirilerine maruz kalmasına tabir edilir. Evli kimse için sorumluluklarının bilincinde olunmadığından dolayı eşler arası kavga ve kırgınlıkların yaşanacağına yorulur.

Rüyada İkram Edilen Cipsi Yemek

Rüyada ikram edilen cipsi yemek, geçici rahatlığa, miras yada kolay yoldan ele geçecek bir miktar para ile kısa süreli rahatlama yaşamaya işaret eder. Gören kişi için uzun soluklu olmayacak bu rahatlamanın, kişinin savurgan davranışları neticesinde heba olması olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Sürekli Cips Yemek

Rüyada sürekli cips yemek, hara yorumlanmayan bu rüya, kişinin elinde avucunda olanlar ile yanlış işlere yönelmesine işaret eder. Gören kişinin yanlış ortaklık ve bilgisi olmayan iş kollarına yönelmesi ile maddi kayıp yaşamasına tabir edilmiştir.

Rüyada Cips Satın Almak

Rüyada cips satın almak, akıllı yatırımlara, ileriye dönük mal ve mülk edinmesine işaret eder. Görülen bu rüya kişinin geçmişinde yaşadığı ticari hatalara tekrar düşmeden ele geçen fırsatları yerinde kullanmasına tabir edilir.

Rüyada Patates Cips Görmek

Rüyada patates cipsi görmek, ehli keyif bir yaşama, gönlünce harcama yapmaya işaret eder. Gören kişinin zahmet çekmeden elde edeceği paraya tabir olunur. Gören kişi için şans ve kısmet olarak da yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.