Rüyada “ Cirit ” Görmek

Cirit
Rüyada cirit görmek, yakalanan bir fırsata, ele geçen imkanları yerinde kullanmaya tabir edilir. Uzun süredir aklınızda olan bir işi hayata geçirmeye, beklentilerin üzerinde geri dönüş yaşanacağına delalet eder.
Etiketler:

Rüyada cirit görmek, yakalanan bir fırsata, ele geçen imkanları yerinde kullanmaya tabir edilir. Uzun süredir aklınızda olan bir işi hayata geçirmeye, beklentilerin üzerinde geri dönüş yaşanacağına delalet eder. Maddi olarak yaşantınızı garanti altına almaya, esenlik ve rahatlık içinde olunacağına yorulur. Alimler nazarında uzun bir bekleyiş olarak da yorumlanan bu rüya, bekar kişilerin evlenmek için bir süre daha geçeceğine işaret eder. Evli kişiler için ise, bebek beklentilerinin biraz zaman alacağı olarak bildirilmiştir. Aynı şekilde daha önce başından evlilik geçmiş bir ile hayatı birleştirmek olarak da rivayet edilir. Geçmişte yaşanan sıkıntılardan ders çıkarmaya, gelecek adına mantıksal kararlar almaya, emin adımlar ilerlemeye yorumlanır. Bazen de evli ve bebek isteyen kişilerin uzun bir bekleyiş yaşayacaklarına, yahut tedavi süreci geçireceklerini gösterir.Rüyada cirit görmek, ile ilgili farklı tabirleri yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Cirit Görmek Nedir

Rüyada cirit görmek, iş ve sosyal yaşam içerisinde yaşanan mücadeleye delalet eder. Çetin bir süreç yaşamaya, fakat bu zor sürecin peşine gelecek kolaylık olarak yorumlanır. Ayrıca rüya sahibinin, istek ve hayalleri adına acele etmemesi gerektiğine, istekleri için bir süre daha beklemesi gerektiğini bildirir. Sabır ve soğukkanlı olmanız gerektiği olarak da rivayet edilir.

Rüyada Cirit Atıldığını Görmek

Rüyada cirit atıldığını görmek, kişinin uzun vadede alacağı kararları belirtir. Öz eleştiride bulunmaya, nerede hata içinde olduğunu araştırmaya, gelecek adına akıllıca yatırımlarda bulunmaya yorulur.

Rüyada Cirit Fırlatmak

Rüyada cirit fırlatmak, uzun süredir peşinde olunan bir konunun lehinize sonuçlar vereceğin gösterir. Gören kişi için amaç ve hedeflerine ulaşmak in çok kısa bir zaman kalmasına delalet eder. Başarı ve kazanımların yakın bir tarihte size ulaşacağı olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Cirit Oynamak

Rüyada cirit oynamak, kişinin her anını kollayan, boşluğunu bekleyen sinsi bir düşmana işaret eder. Gören kişi için ikaz anlamı taşıyan bu rüya, dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğini bildirir.

Rüyada Atın Üzerinde Cirit Atmak

Rüyada atın üzerinde cirit atmak, keyfiyete, ağız tadına, sosyal yaşama önem vermeye delalet eder. İş yaşamında ki canlanmanın kişiye maddi ferahlık sağlayacağına, düş sahibinin kazancını sevdikleri ile beraber gönül rahatlığı içinde tüketeceğini gösterir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.