escort alanya

Rüyada “ Çiş Yaptığını ” Görmek

Çiş Yaptığını
Rüyada çiş yaptığını görmek, farklı anlamlar ile tabir edilmiş olan bu rüya kişinin genel anlamı ile zenginliğine işaret eder.

Rüyada çiş yaptığını görmek, farklı anlamlar ile tabir edilmiş olan bu rüya kişinin genel anlamı ile zenginliğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin eline toplu miktarda para geçmesine, iyi değerlendirip kazancını artırmasına rivayet edilmiştir. Rüyada çiş yaptığını görmek, kişinin maddi sorunlarından arınarak rahat bir yaşam sürmesine, fakirlikten kurtulmaya delalet eder. Görülen bu rüya kişinin beklediği bir olayın gerçekleşmesine ve ferahlık yaşamasına tabir edilmiştir. Rüyada çiş yaptığını görmek, rüya sahibinin uzaklardan bir haber almasına, gurbette olan bir yakının gelmesine yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yaşanan bir takım olayların ışığında doğduğu yere yolculuk yapmasına yorumlanmıştır. Rüyada çiş yaptığını görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Çiş Yaptığını Görmek Nedir

Rüyada çiş yaptığını görmek, rahat bir nefes almaya, kazançlı günler yaşamaya delalet eder. Görülen bu rüya kişinin hatalarından ders almasına, kendi için iyi ve güzel olana yönelmesine rivayet olunur. Bazı alimlere göre ise, kişinin ticari yaşamında girdiği bir işten zarar görmesine, beklentilerini karşılayamayacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya hastalıklardan arınma olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Büyük Çiş Yaptığını Görmek

Rüyada büyük çiş yaptığını görmek, kişinin sıkıntılarından kurtulmasına, bağlı olduğu zorunluluklardan kurtulmasına yorulur. Görülen bu rüya kişinin mal ve mülk sahibi olmasına, sahip olunan şeyler ile kişinin büyük menfaatlar elde etmesine rivayet edilmiştir.

Rüyada Altına Kaka Yaptığını Görmek

Rüyada altına kaka yaptığını görmek, kişi için hayra alamet bir rüya olup, kişinin büyük servete sahip olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin altın yada eşdeğer bir malı elinde barındırmasına, bu varlığı ile farklı iş alanlarına yönelerek çok kazanmasına yorumlanır.

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin iş ve sosyal yaşamında kendisine engel olarak gördüğü kişi ve nesnelerden uzaklaşmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bağlılıklarından kurtulmasına, özgür düşünceler ile iş hayatında büyük başarılar kazanmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada kaka yapmak, kişinin akıllıca ve yerinde davranışları sayesinde iş alanında fark yaratmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin mevki sahibi olmasına, göze girip terfi kazanmasına yorumlanır. Aynı zamanda kişinin kazancının artmasına tabir edilmiştir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.