Rüyada “ Çivi ” Görmek

Çivi
Rüyada çivi görmek maddi ve manevi sıkıntılara ve çevresindeki kişiler tarafından kötü söz göreceğine yorumlanır.

Rüyada Çivi Görmek ; Gerçek yaşamda olduğu gibi, rüyalarda da bağlantının, bağlantı kurmanın, birleştirmenin simgesidir. Aynı zamanda fiziksel dünyanın gerçekliğini, dünyevi ilişkileri çağrıştıran bir obje olduğu söylenebilir. Eğer çivi kullanarak ahşap parçaları birbirine çakıyor ve birleştiriyor sanız, yaşamınızda doğru ilişki ve doğru bağlantıları gerçekleştirme gücüne sahip olduğunuzu düşünüyorsunuz demektir. Belki de, şu sıralarda bu yeteneğinizden yararlanarak bir şeyler yapmanız; yaşamınızda “sağlam” olmadığından kaygı duyduğunuz, yolunda gitmeyen işlere müdahale etmeniz gerekmektedir. Eğer rüyada çiviler bedeninize batıyorsa, dış dünyanın maddi koşullarının sizi yıpratmakta ve acı vermekte olduğu söylenebilir.

Nablusi Rüya Tabirleri ; Dini Rüya Tabirlerinde rüyada bir çivi ile çivilendiğini gören kişi maddi ve manevi sıkıntılar içinde yokluk çekeceğine yorumlanır.

Molla Cami Tabiri ; İslami rüya yorumlarında rüyada çivi görmek yada bir çivi ile çivilendiğini görmek yakın çevresi tarafından hakkında kötü konuşulacağı üzüntü sıkıntı ve maddi ve manevi kayıplar yaşayıp huzursuz olacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.