escort alanya

Rüyada “ Çıyan ” Görmek

Çıyan
Rüyada çıyan görmek, rüya sahibinin bulunduğu ortamda fitne ve fesat çıkacağına toplumun huzurunu bozacak yalan ve karalama haberlerin olacağına işarettir.

Rüyada çıyan görmek, rüya sahibinin bulunduğu ortamda fitne ve fesat çıkacağına toplumun huzurunu bozacak yalan ve karalama haberlerin olacağına işarettir. Bu rüyayı görenlerin kovuculuk yapmayı seven kişilerin arasını bozmaktan zevk alan birine delalet eder. Rüyada çıyan görmek, rüya sahibine yakın biri tarafından aile ve iş yaşamını bozup huzurunu kaçırmak isteyen bir kişinin varlığına yorumlanır. Görülen bu rüya huzurunuzun ve neşenizin kaçacağına yorumlanmıştır. Rüyada çıyan görmek, insanların arasını bozup hiç bir şey olmamış gibi davranan şer odaklı birinin varlığı olarak da tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya yalancı ve attığı iftira ve olmayan olayları olmuş gibi gösteren bir kişiye rivayet olunur. Rüyada çıyan görmek ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Çıyan Görmek Ne Demek

Rüyada çıyan görmek, dost görünümlü fakat her fırsat da kötü düşüncelerini uygulamak isteyen insanların varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin her fırsat da kötü ve yalan haberleriyle zarar vermek isteyen fakat rüya sahibiyle arasını bozmayan birine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya dedikoducu, fitne ve fesat çıkaran bir kişiye yorumlanmıştır.

Rüyada Çıyan Öldürmek

Rüyada çıyan öldürmek, rüya sahibinin zarar görmesi, huzur ve neşesisin  kaçması için uğraşan düşmanların kaybedeceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendisi hakkında çıkarılan yalan ve iftiraları boşa çıkartıp temize çıkacağına delalet eder. Aynı zamanda size zarar vermek isteyenlerin başarılı olamayacağına yorumlanır.

Rüyada Sarı Çıyan Görmek

Rüyada sarı çıyan görmek, rüya sahibinin hiç beklemediği biri tarafından ciddi olarak huzurunun kaçırılacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çok güvendiği hatta aile içersine soktuğu biri tarafından maddi ve manevi sıkıntıya sokulacağına delalet eder. Rüyada sarı çıyan öldürmek, rüya sahibinin başına gelecek sıkıntıları son anda engelleyeceğine ve bela ve musibeti def etmek olarak tabir olunur.

Rüyada Siyah Çıyan Görmek

Rüyada siyah çıyan görmek, rüya sahibine zarar vermek isteyen birinin ifşa olmasına yaptıklarının farkına varılmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yüzüne gülen arkasından vurmak isteyen kişinin tuzak ve hilelerini fark etmesine bunları boşa çıkaracağına delalet eder.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.