Rüyada “ Çocuk ” Görmek

Çocuk
İbn-i Sirin rüya yorumun rüyada görülen kız çocuğu mutluluğa heyecana ve sevince yorumlanır demiştir.Rüyanızda eğer kendinizi çocuk olarak görmeniz üzüntüye ve kedere işaret eder.

Rüyada Çocuk Görmek ; Dini rüya tabirlerinde rüyada çocuk görmek evli olup da çocuğu olmayan çiftler için çocuğu olacağının müjdesidir. Rüyada görülen çocuk her zaman iyiye yorumlanır çünkü rüyada çocuk habercidir diye de bilinir.

İbn-i Sirin Rüya Yorumu ; İbn-i Sirin rüya yorumun rüyada görülen kız çocuğu mutluluğa heyecana ve sevince yorumlanır demiştir.Rüyanızda eğer kendinizi çocuk olarak görmeniz üzüntüye ve kedere işaret eder.

Rüyada Kız Çocuğu Görmek ; Rüyada kız çocuğu görmek oğlan çocuğunuzun olacağına ve hayırlı bir evlada yorumlanır. Rüyada görülen çocuk huzura sevince ve neşeye yorumlanır.

Kirmani Rüya Yorumu ; Rüyasında terk edilmiş evsiz bir çocuk bulmak yakın bir zaman içinde malının ve servetinin artacağına ve helal bereketli işlerinin olacağına yorumlanır.

Rüyada Çocuğa Süt Vermek ; Rüyasında çocuğa süt verdiğini gören kişi üzüntü ve kedere rüyayı görenin hapse gireceğine yorumlanır.

Rüyada Erkek Çocuğu Görmek ; Rüyada erkek çocuğu olduğunu gören kişinin gerçek hayatta kız çocuğu olacağına yorumlanır.

Rüyada Bir Çocuğun Kendine Doğru Geldiğini Görmek ; Görülmüş olan bu rüya iki şekilde tabir edilmiştir ilk olarak gelen çocuk Melek ikinci olarak da müjdeli bir haber diye yorumlanmıştır.

Rüyada Kucağında Çocuk Taşıdığını Görmek ; Rüyasında kucağında çocuk taşıdığını gören kişi üzüntüye düşeceği bir haber alacağına yorumlanır.

Rüyada Bebek Görmek ile ilgili rüya yorumu için tıklayın

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.