Rüyada “ Çocuk Parkı ” Görmek

Çocuk Parkı
Rüyada çocuk parkı görmek neye delalet eder. Rüyada çocuk parkı görmenin islami anlamı nedir. Rüyada çocuk parkı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun

Rüyada Çocuk Parkı Görmek

Rüyada çocuk parkı görmek; kısmetlerin izin artarak rızkınızı genişleyeceğine, hayırlı haberlere nail olup hanenize bolluk bereket getireceğinize, duygusal yönünüzün ağır basarak kazandığınız herhangi birikimin bir kısmını hayır amaçlı kullanacağınıza yorumlanır. Dini rüya alimlerine rüyada çocuk parkı görmek, kişinin yüce gönüllü kimselerle iletişime geçerek, kişiyi huzursuzluğa sevk eden düşüncelerden arınarak huzura ereceğine işaret eder.

Rüyada Eğlence Parkı Görmek

Rüyada eğlence parkı görmek; rüyanın tersine olup kişinin huzursuz olacağı bir takım tatsız olaylarla karşı karşıya kalacağına, ailesiyle yaşadığı tartışmaların büyüyerek hane içinde ayrılıkların yaşamasına sebep olacağına, beklediği müjdeli haberin gerçekleşmeyecek umutsuzluğu kapılacağına yorumlanır. Ünlü rüya alimimiz Seyyid Süleyman’ a göre rüyada eğlence parkı görmek, ailenize yeni bir üyenin kapılacağına, beklentilerinizi elden ederek emellerinize kavuşacağınıza, iş hayatınızda devlet kademesinde yetkili kişi haline gelerek makamına yönünden yükseleceğinize işaret edilir.

Rüyada Park Görmek

Rüyada park görmek; bu rüya kişinin verdiği uğraşların sonunda özlediği başarıya ereceğine, kısa sürede öğrenilecek mutlu edici değişimlere, cefa ile birlikte ümit ettiği varlığa, uğraşlarının sonunda düşlediği ticari kazanca şeklinde tabir olurken aynı zamanda birden fazlasıyla şekilde de dile getirilir. Rüyada park görmek, büyük uğraşlarının vererek yapılan işte başarıyla ulaşmaya, aile içi birlikteliği, rüyada oyun parkı görmek, kısmet kapılarınızın açılarak evliliğe adım atmaya, müjdeli haber almaya, rüyada eğlence parkı görmek, iş hayatının verdiği stres ve sıkıntılardan uzak hayatı eğlencelik yaşayabileceğiniz güzel mekanlarda bulunacağınıza, sizi bekleyen maceraya yorumlanır.

Rüyada Çocuk Parkına Gitmek

Rüyada çocuk parkına gittiğini görmek; rüya sahibinin hayatını renkli hale getirmek için bir takım aktüaliteler düzenlenip yarışmalara katılacağına, farklı ortamlarda yar alarak hayatı boyunca yaşamadığı eğlencelere şahit olacağına, çok neşeli hayat dolu bir kimseyle tanışarak hayatını birleştirip mutlu biz evliliğe adım atacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda kişinin hayatı boyunca yapmak isteyip te yapamadığı tüm çocukluk hayallerinin gerçekleşerek kişinin azda olsa gerçek hayatın stresinden sıkıntısından uzak bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Rüyada Yeşil Park Görmek

Rüyada yeşil park görmek; rüyada yeşillikler içinde park görmek rüya sahibinin hayatının bir ömür sağlıklı, huzurlu, neşeli, eğlenceli geçip tüm arzularını elde edeceğine, hayatını lüks ve rahatlık içinde geçerek insanları kıskandıracak derece yaşayış biçimi sergileyeceğine yorumlanır. Rüyada park görmek ya da yeşil park görmek, aynı zamanda hastalıklardan kurtulmaya, stresten sıkıntıdan uzak hayat yaşamaya, elinize geçecek olan yüklü miktarda paraya işaret edilir.

Rüyada Lunapark Görmek

Rüyada lunapark görmek: rüyasında lunapark gören rüya sahibi, evde yaşça herkesten en alt sırada olan kişiden hayır görecek demektir. Bu küçük beyefendi ya da hanım efendi ailesini çok sevindirecek başarılar elde edecek demektir.

Rüyada Kaydırak Görmek

Rüyada kaydırak görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında tecrübeli, maddi anlamda zengin bir kimseden alacağı destek sayesinde içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtularak rahata ereceğine, ailesiyle olan sorunlarının tek tek çözülerek normal hayatına döneceğine, hayatının sürekli hareket içinde olup sürekli bir aktivite içinde olduğuna yorumlanır. Rüyada kaydıraktan kaydığını görmek, kişinin kafasını karıştıracak ikilem yaratacak bazı sorunlarla karşı karşıya kalarak çaresizliğe düşeceğine, sürekli bir telaş içinde olup vaktini hiç boşa geçirmeyeceğine, dini vazifelerden uzak hayatı sadece mantık doğrultusunda yaşayacağına işaret edilir. Rüyada kaydıraktan düşmek,  kişinin bulunduğu mevkiyi kaybederek eski hayatını geride bırakacağına, elindeki tüm servetini bir hiç uğruna kaybederek pişmanlık duyacağı bir çok hayata yer vereceğine yorumlanır.

Rüyada Salıncak Görmek

Rüyada salıncak görmek: rüyada salıncak görülmesi, önemli bir konu üzerinde son kararı vermeniz gerektiğini belirtir. Rüyada salıncağa binmek, gönül eğlendirici kısa sürecek ilişkilere girecek anlamındadır. Salıncakta sallanmak evli veya bekar için çok önemli bir döneme girildiğini belirtir.Bir kimsenin rüyada kendisini salıncakta görmesi, o kimsenin sapıklık içinde bulunduğuna ve ne yaptığını bilmediğine işarettir. Kendisinin salıncakta sallandığını gören kimsenin dini inancının sağlam olmadığına işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.