escort alanya

Rüyada “ Çok Su İçmek ” Görmek

Çok Su İçmek
Rüyada çok su içmek, farklı anlamlar içermek ile beraber kişinin, aşırı hırslı bir yapısı olmasına, büyük kazançlar elde etmesine rağmen doymadığına yorulur.

Rüyada çok su içmek, farklı anlamlar içermek ile beraber kişinin, aşırı hırslı bir yapısı olmasına, büyük kazançlar elde etmesine rağmen doymadığına yorulur. Bu rüyayı görenlerin kazanma hırsları yüzünden, aşırı maddeci olmalarına, her yolu mübah arak gördüklerine işaret eder. Rüyada çok su içmek, kişinin dünyalık kazanma hırsına, ne kadar kazanır ise kazansın gözünün doymayışına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin lüks bir yaşam sürmesine rağmen her daim daha fazlasını istemesine yorumlanır. Rüyada çok su içmek, alimler tarafından hayra yorumlanmamış olup, kişinin dünyalık kazanma uğruna, yanlışa ve harama meyletmesine rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenler için uyarıcı olup, kişinin yanlışlarını bırakması gerektiğine tabir edilmiştir. Rüyada çok su içmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Çok Su İçmek Ne Demek

Rüyada çok su içmek, kişinin para ve mülke aşırı bağlı olmasına, kazanma uğruna en yakınlarını dahi üzüp kırmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin geniş rızıklar ile rızıklanmasına rağmen, hala daha fazlasını istemeye yorulur. Görülen bu rüya kişinin dünyevi nimetler uğruna ahiretini ziyana uğratmasına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin bir an önce kendilerine çeki düzen vermesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Su İçmek

Rüyada su içmek, hayra yorumlanmış olup, kişinin Allah’ın izni ile hastalıkladan şafa bulmasına işaret eder. Ki temz bir su içtiğini görür ise, bolluk ve beekete, kirli bir su içtiğini görür ise, üzüntü ve tasa yaşaması olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Acı Su İçmek

Rüyada acı su içmek, insanın bu dünyada başı boş olmadığına işaret eder. Kişi ne kadar plan ve düzen içersinde yaşasa dahi takdirin Allah tarfından olmasına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin dünya hayatının yanında da ahiret yaşamına hazırlıklı olması gerektiğine yorulur.

Rüyada Tatlı Su İçmek

Rüyada tatlı su içmek, kişiye neşe ve mutluluk verecek gelişmeler yaşamasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin güzel bir ömür süresine, iş ve özel yaşamında huzurunun yerinde olmasına delalet eder. Aynı zamandabu rüyayı görenlerin ağız tadının yerinde olmasına, maddi manevi anlamda rahata ermesine yorulur.

Rüyada Suya Dalmak

Rüyada suya dalmak, kişinin yoğun iş hayatından bunalmış olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşamlarındaki sorun ve sıkıntılardan refeha ermesine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.